USŁUGI TRANSPORTOWE RAFAŁ POLAK

Chorzów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
USŁUGI TRANSPORTOWE RAFAŁ POLAK
USŁUGI TRANSPORTOWE RAFAŁ POLAK
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kopalniana 13/2
41-500

Chorzów

Podgląd

Firma oferująca tanie i solidne usługi transportowe,
przeprowadzkowe i kurierskie miejskie.
Samochodem dostawczym do 1500 kg ładowności i dodatkowo bagażnikiem dachowym który umożliwia przewożenie długich elementów.

Do dyspozycji również duża przyczepa towarowa i samochód osobowy kombi o ładowności 1500 l. Samochód wyposażony jest w : nawigację satelitarną( dojeżdżam na miejsce szybko i nie robię zbędnych kilometrów ) CB radio ( nie tracę czasu stojąc w korkach ) telefon komórkowy ( stały kontakt z klientem ) zadzwoń, na pewno dojdziemy do porozumienia. Serdecznie zapraszam. Oferuję: transport towarów i rzeczy wszelkiego rodzaju, paczek ,kartonów, materiałów ogrodniczych, budowlanych, mebli, agd, rtv, motocykli, rowerów i.t.p. Przeprowadzki: mieszkań, pokoi, biur, firm ,domów, magazynów, i.t.p. Możliwość wykonania usługi jeszcze tego samego dnia. Do każdego transportu podchodzę indywidualnie z uwzględnieniem czasu na realizację transportu, miejscem załadunku i rozładunku. Ofertę kieruję do osób poszukujących błyskawicznego i bezstresowego wykonania zlecenia na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie. Realizuję zlecenia dla instytucji publicznych, spółdzielni mieszkaniowych, firm, jak i osób prywatnych. Jestem elastyczny pod względem wymagań i dostosowuję się do potrzeb klienta. Bezpłatna i nie zobowiązująca wycena usługi. Możliwość zabrania dwóch osób. Oferuję również usługi ekspresowego kuriera na terenie Chorzowa i miast ościennych. Doręczam listy, paczki, dokumenty, faktury, materiały reklamowe oraz dowolne przesyłki o wadze do 1500 kg od drzwi do drzwi. Zapewniam stałą współpracę, każdy towar dostarczam priorytetowo. Wystawiam faktury VAT.

Słowa kluczowe: Usługi transportowe,przewóz towarów, transport towarów, usługi przewozu towarów, transport towarowy, przewożenie towarów,przeprowadzki,usługi przeprowadzkowe,usługi kurierskie,przesyłki,
Sprzęt i wyposażenie
 • Samochód dostawczy o ładowności do 1.5 tony z bagażnikiem dachowym Renaut Master L2H2
  Samochód dostawczy o ładowności do 1.5 tony z bagażnikiem dachowym Renaut Master L2H2

  Pojazd kilku letni z małym przebiegiem, o dużej przestrzeni ładunkowej i najmocniejszą jednostką napędową, umożliwia przewóz ciężkich towarów i ładunków do 1.5 tony. Samochód zaopatrzony na stałe w bagażnik dachowy z drabinką umożliwiający przewożenie długich elementów jak i wykorzystania go, do zawieszania, podwieszania reklam, banerów reklamowych, bilbordów i.t.p.

 • Przyczepa Towarowa przystosowana do przewozu, Quadów,Motocykli,Skuterów i.t.p. Sidecar
  Przyczepa Towarowa przystosowana do przewozu, Quadów,Motocykli,Skuterów i.t.p. Sidecar

  Przyczepa Towarowa o dużej pojemności. Przystosowana do przewozu sprzętu motorowego takiego jak : Quady, Motocyle, Skutery, i.t.p. Wymiary : Długość - 300 cm Szerokość - 156 cm Wysokość - 160 cm Wyposażenie : - 2 najazdy - 2 dojazdy kołowe - tylna noga podporowa - uchwyty mocowania ładunku

Warunki współpracy
 • Godziny otwarcia i przyjmowania zleceń : 24h/dobę

  Firma nie wymaga wpłat zaliczek na zamawiane Usługi, aczkolwiek klienci są proszenie o informację potwierdzającą zamówioną usługę lub ewentualne zmiany.

  Klienci korzystający powtórnie z Usług Firmy, mogą liczyć na duże rabaty.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()