18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Strony Dla Biznesu - Weblix

Chrzanów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Weblix
Weblix
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witaj w agencji Weblix.pl
Skoro nas odwiedziłeś, to z pewnością poszukujesz usług wchodzących w zakres naszej oferty. Pozwól, że w dużym skrócie przybliżymy Ci, czym się zajmujemy i dlaczego powinieneś zainteresować się właśnie naszymi usługami. Agencja Weblix powstała z ideą tworzenia wysokiej jakości projektów dla klientów z całego świata. Pragniemy przełamać wszelakie schematy, z jakimi boryka się nasza branża. Tym samym, korzystając z usług Weblix, nie spotkasz się z wiecznie przeciąganymi terminami, pasywnym podejściem do klienta czy ciężkim kontaktem po zakończeniu współpracy. Nasza agencja zaoferuje Ci pełen profesjonalizm i kompleksową opiekę, aby projekt, który wspólnie stworzymy, nie tylko spełnił Twoje oczekiwania, ale również idealnie sprawdził się na rynku i wyróżnił Twoją działalność na tle konkurencji.

Podczas realizacji strony www zadbamy o unikalność projektu, o jego zgodność z nowymi przepisami RODO czy intuicyjność w poruszaniu się po witrynie internetowej (UX). Dużą wagę przykładamy również do dalszych działań marketingowych, dlatego już na etapie realizacji, optymalizujemy projekt pod kątem pozycjonowania (SEO). Dzięki temu, po uruchomieniu strony, klient może niezwłocznie rozpocząć jej promocję w Google. Jest to bardzo istotne, ponieważ wiele firm zajmujących się tworzeniem stron, nie posiada wiedzy w zakresie SEO. W wyniku tego, pomimo ciekawych projektów, strony należy w dużej części przerabiać, aby polepszyć ich widoczność w wyszukiwarkach. Wiemy także, jak istotna jest spójna identyfikacja wizualna firmy w Internecie. Dlatego też w ramach współpracy, otrzymasz od nas unikalne grafiki na Fanpage, których warstwa wizualna będzie bezpośrednio nawiązywać do projektu witryny internetowej.

Nie posiadasz hostingu, domeny lub certyfikatu SSL?
To również nie problem – wszystkie te elementy zapewnimy Ci w ramach naszej współpracy. Jak sam widzisz, wychodzimy do Ciebie z zupełnie innym podejściem niż większość agencji. Zapewnij swojej firmie najwyższą jakość i pełne wsparcie po realizacji – wybierz agencję Weblix. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny i wiedzy naszych doradców.

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych
Realizacje
WWW (10)
Pracownicy
  • Adrian Dudek
    Adrian Dudek

    Właściciel firmy Weblix.pl - Strony Internetowe Stworzone Dla Biznesu

Warunki współpracy
  • Weblix.pl nie pobiera zaliczki na poczet realizacji. Płatność jest dokonywana po zakończeniu pracy. Nasi Klienci po wykonaniu usługi mogą liczyć na stałą pomoc techniczną oraz rozwijać współpracę poszerzając swoje usługi. Zapraszamy!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()