PRODUCENT REKLAMY. - WOJCIECHMAZIARZ.PL

Wielowieś

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
WOJCIECHMAZIARZ.PL
WOJCIECHMAZIARZ.PL
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drogi Przedsiębiorco witam Cię serdecznie. Chciałbym rozpocząć naszą znajomość oryginalnie tak jak oryginalne są nasze realizacje.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi litery świetlne oraz loga podświetlane, które nie tylko wpłyną pozytywnie na identyfikację wizualną Państwa przedsiębiorstwa, ale również ułatwią zlokalizowanie go – bez względu na porę doby.

Wykonywane przez nas reklamy podświetlane spełniają zatem wiele funkcji, w tym najważniejszą: w niezwykle atrakcyjny sposób wyróżniają tak oznaczoną firmę na tle konkurencji.

Przykłady zrealizowanych przez nad podświetlanych logotypów, znaleźć można w galerii.

Słowa kluczowe: Litery 3d, Loga 3d, Litery i loga ze styroduru, plexi, dibondu, kasetony świetlne, kasetony frezowane, Wyroby z plexi, sklejki, drzewa, Szyldy, Tablice, Frezowanie, Cięcie, Grawerowanie, Pylony,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Logotyp wykonany ze styroduru z licem z plexi. Wykonanie logotypu z wykorzystaniem jako podkładu styrodur o gr. 3cm lico wykonane z kolorowego plexi 3mm. Malowanie boków farbami do zastosowań zarówno do wew. jak i do zewnątrz. Plexi kolorowe wylewane o gr. 3mm w trzech kolorach.
 • Logotyp z plexi.
  Logotyp z plexi. Cena Do 100 zł
  Wykonanie logotypu z plexi.
 • Logotyp z plexi przeźroczystego z folią kolorową. Logotyp wykonany dal firmy z Anglii w celu uzyskania koloru z palety RAL wykorzystano w tym logotypie plexi przeźroczyste z folią kolorową klejoną od spodu. Realizujemy również wielkie logotypy obszar roboczy maszyn na których pracujemy to 150cm x 200cm.
 • Logotyp wykonany ze styroduru z licem z plexi. Logotyp wykonany dla salonu fryzjerskiego. Maszyny na których pracujemy są w stanie w 99% odwzorować nawet najbardziej niestandardowy kształt.
 • Numer na dom
  Numer na dom Cena Do 100 zł
  NUMER NA DOM SPECYFIKACJA : Wymiar: 45 cm x 20cm x 6cm, Lico: dibond/frezowany, Tył: PCW o gr. 10mm, Oświetlenie: LED WODOODPORNE, Zasilacz: 12V Hermetyczny, Gwarancja : 12 miesięcy, Wystawiamy Faktury VAT. Co z projektem? Przyjmujemy projekty najlepiej w Corelu. Jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu w corelu (grafika wektorowa) a posiadają Państwo logo czy też napis tylko w jpg również mogą Państwo przesyłać projekty do wyceny. Proste projekty zapisane w jpg przekształcamy gratis.
Pracownicy
 • Wojcierz Maziarz
  Wojcierz Maziarz

  Nazywam się Wojciech Maziarz i jestem właścicielem firmy WOJCIECHMAZIARZ.PL. Własnym nazwiskiem i głową gwarantuję rzetelność realizacji powierzonych nam zadań. Jednocześnie jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się już teraz – telefonicznie 502 785 488 lub mailowo info@wojciechmaziarz.pl Co prawda nie jesteśmy jedyną na świecie dynamicznie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją na rynku reklamy zewnętrznej, wizualnej i przestrzennej. Jesteśmy jednak firmą z ludzką twarzą i gronem zadowolonych klientów, dlatego nasze prace i rekomendacje naszych partnerów biznesowych są najlepszą reklamą firmy WOJCIECHMAZIARZ.PL. Jeśli szukają Państwo specjalistów, których pasją jest reklama zewnętrzna i jej tworzenie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chcemy także dodać, że z oferty naszej firmy skorzystać mogą również Klienci indywidualni. Zajmujemy się bowiem m.in. projektowaniem numerów do umieszczenia na ścianie budynku. Podświetlony numer na dom led pozwoli

Zakres działania
 • Reklama zewnętrzna

  Wynajem przyczep reklamowych, billboardy reklamowe, szyldy reklamowe, tablice reklamowe, bilbordy, reklama świetlna, kasetony świetlne, banery reklamowe, potykacze, reklama zewnętrzna

 • Szyldy, reklama świetlna i banery

  Reklamy podświetlane, pylony reklamowe, litery podświetlane, tablica reklamowa, litery 3d, reklamy świetlne, tablice reklamowe, reklama świetlna, banery reklamowe, kasetony świetlne, , szyldy reklamowe, szyld reklamowy

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()