Słowa mają znaczenie. - Xnativi

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
xnativi
xnativi
Telefon:
786XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

xnativi - tłumaczenia i copywriting.

W xnativi doskonale wiem, że słowa mają ogromne znaczenie. Nasza ofercta obejmuje kompleksową obsługę językową w zakresie tłumaczeń oraz copywritingu.

Zajmujemy się przekładem różnego rodzaju tekstów na wszystkie języki świata. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami z różnych zakątków świata. Nasze tłumaczenia wspomagane są algorytmami sztucznej inteligencji, dzięki czemu ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego w tekście praktycznie nie występuje.

Pracujemy  zarówno z tekstami o charakterze ogólnym, jak również specjalistycznym - przekładamy teksty medyczne, techniczne, prawnicze, dokumenty i inne. Oferujemy kompleksowe tłumaczenia stron internetowych oraz lokalizację treści.

Posiadamy szeroką ofertę usług z zakresu copywritingu internetowego. Tworzymy unikalne treści na strony internetowe i blogi, które pomagają zwiększyć popularność witryny i zdobyć nowych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych usług na stronie internetowej https://xnativi.pl.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia, angielski, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia filmów, tłumaczenia stron www, copywriting, prowadzenie bloga firmowego, pisanie tekstów, copywriting angielski
Realizacje
WWW (2)
Pracownicy
 • Ewa Paśniczek
  Ewa Paśniczek

  Jestem właścicielem xnativi, a także tłumaczeniem i copywriterem działającym od wielu lat w branży. Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów handlowych, marketingowych, a także stron i sklepów internetowych. Tworzę treści na witryny. Prowadzę blogi o różnej tematyce.

Sprzęt i wyposażenie
 • Trados Trados GmbH
  Trados Trados GmbH

  Podczas tłumaczenia korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania dla tłumaczy, w tym z Programu Trados Studio.

Aktualności
 • Tłumaczenie we wszystkich językach (grudzień 2019)

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy bazę naszych tłumaczy. Od teraz oferujemy tłumaczenia na wszystkie języki świata wykonywane tylko przez tłumaczy z potwierdzonym doświadczeniem oraz native speakerów.

 • Copywriting w obcych językach (styczeń 2020)

  Nasza oferta to nie tylko tłumaczenia, ale również copywriting w obcych językach. Najczęściej tworzymy teksty po angielsku, niemiecku, francusku oraz rosyjsku. Z chęcią przygotujemy treści na stronę www czy sklep internetowy. Piszemy także opisy produktów na portale takie jak Amazon czy eBay.

Warunki współpracy
 • Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Termin realizacji w przypadku tłumaczeń i tekstów do 5 stron rozliczeniowych to maksymalnie 3 dni robocze.
  Wystawiamy rachunki/faktury VAT 0%.

  Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz terminowość.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()