Odważ się marzyć! - Zafiz Studio Yan Derdziak

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zafiz Studio Yan Derdziak
Zafiz Studio Yan Derdziak
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zafiz Studio to nie zwykła agencja reklamowa. Dążymy do bycia Twoim przyjacielem i partnerem. Mamy na celu ułatwienie Ci drogi ku realizacji Twoich marzeń.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!
Wybierz z gamy produktów podstawowych i dodatkowych:

- Projektowanie graficzne,
- Tworzenie stron www i sklepów internetowych,
- Montaż i obróbka video,
- Tworzenie animacji i filmów promocyjnych,
- Montaż i edycja dźwięku,
- Tworzenie autorskich podkładów muzycznych,
- Usługi marketingowe,
- Obsługa Social Media,
- Tłumaczenia,
- Copywritting,
- i wiele innych.

Dowiedz się więcej na www.zafiz.com

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, wordpress, strony www, montaż, dźwięk, muzyka, copywriting, korekta, tłumaczenia, branding, strony internetowe, audio,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
 • Ulotka dla agentki nieruchomości z NYC Nietypowy projekt łączący ulotkę i wizytówkę – wymiary 7×5 cali (in) dał nam pole do zabawy z użyciem kolorów i ciekawych grafik. Całość jest czytelna i nie przeładowana informacjami, jednak zwraca na siebie uwagę.
 • Banery Google Ads dla DutchHouse Nowa kampania Google Ads miała na celu promocję nowego produktu, który wydaje się wręcz idealny dla ludzi ceniących wielofunkcyjne rozwiązania. Takich ludzi cechuje uwielbienie minimalizmu, dlatego też banery zostały zaprojektowane w takim stylu. Trochę o kliencie: Jest to sklep internetowy oferujący holenderskie produkty wyposażenia wnętrz. Stawiają sobie za cel dostarczenie klientom oryginalnych rozwiązań wystroju. Oferują produkty w nowoczesnym i industrialnym stylu. Holenderski design cechuje łączenie rzeczy, które wydają się do siebie nie pasować, oraz użycie materiałów uznanych za bezużyteczne – widać to dobrze na ich stronie.
 • Projekt logo dla Stowarzyszenia Praw Przedsiębiorców i Konsumentów Projekt logo bazował na skrócie nazwy – SPPiK. Wszystkie litery zostały ujęte w formę typograficzną, a następnie była już tylko “zabawa” z kształtami, liniami, łączeniami… Ten projekt logotypu pokazuje otwartość, nie tylko na klientów, ale ludzi ogółem. Natomiast kolory dopełniają wizerunek – są stonowane i przywodzą na myśl profesjonalizm. Trochę o kliencie: O Stowarzyszeniu najwięcej i najlepiej mówi ich cel, ujęty w statucie: “zapewnienie każdemu wysokiego poziomu opieki i ochrony prawnej, w tym także poprzez ochronę przed sprzecznym z prawem i dobrymi obyczajami działaniem władz publicznych”.
 • Cantica - Logo, płyty
  Cantica - Logo, płyty Cena Do 1000 zł
  Na potrzeby wizyty zespołu w Polsce konieczne było szybkie zrealizowanie projektu logotypu zrozumiałego dla odbiorców. Zrealizowaliśmy również dwa projekty opakowań i płyt CD. Wymagane było też tłumaczenie nazw utworów z języka ukraińskiego. Zobacz więcej o tym zleceniu na: https://zafiz.com/portfolio/cantica/
 • Napisane33 - Kubki
  Napisane33 - Kubki Cena Do 3000 zł
  Kreatywność w pomysłach na kubki nie ma granic. Naszym zadaniem jest tylko (lub aż) przekształcić opisowe wyobrażenie o nowym projekcie w graficzną formę. Zrealizowaliśmy już ponad 140 projektów. Zobacz więcej o tym zleceniu na: https://zafiz.com/portfolio/napisane33-sklep-internetowy/
Video i animacje (2)
 • Intro do vloga, który mówi o remontach i projektowaniu wnętrz z punktu widzenia osoby, która to kocha. Klientka miała jasny pomysł, jak to intro powinno wyglądać, toteż naszym zadaniem była realizacja scenariusza, w którym opisane były zgrabne kobiece nogi idące na szpilkach i… z resztą, zobacz sam, jak kończy się ta krótka animacja 2D. Trochę o kliencie: Daria Kinga Baczyńska przez 12 lat zajmowała się handlem nieruchomościami zanim odkryła, że jej prawdziwą pasją jest projektowanie wnętrz. Ukończyła studia na odpowiednim kierunku i rozpoczęła pracę w zawodzie, którą poszerzyła o bogatą ofertę kursów interior designu i szkoleń on-line. Postanowiła również stworzyć kanał na YouTube, do czego z pewnością przyda jej się intro.
 • Napisane33 - Film promocyjny Cena Do 2000 zł
  Pomysł od początku był ciekawy – ożywić postacie z kubków. Urozmaiciliśmy to animacją logo oraz autorskim podkładem dźwiękowym. A efekt? Ponad 500 wyświetleń filmu na profilu sklepu na facebooku (na dzień 04.09.2018) mówi samo za siebie! Zobacz więcej o tym zleceniu na: https://zafiz.com/portfolio/napisane33-sklep-internetowy/
WWW (3)
 • Ico_small_web Strona miała pokazywać najlepsze cechy wyjątkowego kursu językowego, warunki zamieszkania, ale też budzić chęć podróży. Nie byłoby to tak ciekawe bez użycia zdjęć, ikon, list rozwijanych i podobnych rozwiązań. W efekcie końcowym powstał Landing Page, który nie jest przeładowany suchą treścią, a wszystkie informacje są łatwe do znalezienia dzięki górnemu menu. Trochę o kliencie: Impariamo la lingua Italiana to nie tyle firma, co rodzina z pasją. Zajmują się nauką języka w dość nietypowy sposób – ich uczniowie podczas trwania kursu zamieszkują w domu swych nauczycieli. Dzięki temu możliwy jest intensywny kurs języka dający dobre rezultaty w zaledwie 3 tygodnie.
 • Ico_small_web Wykonaliśmy przyjemną wizualnie i przejrzystą dwujęzyczną stronę internetową. Wszystkie dostarczone nam materiały “ubraliśmy” w spójną szatę graficzną i elementy wizualne, co pokazuje najwyższą jakość usług naszego klienta i zachęca do dalszego przeglądania strony. Ważne też było, aby odbiorca nie został przytłoczony ilością zbędnych elementów – tu z pomocą przyszły sprytne rozwiązania takie jak ramki, slidery, czy delikatne, animowane przejścia. Trochę o kliencie: ЗахідноУкраїнська Книжкова Фабрика – Western Ukrainian Book Factory to drukarnia posiadająca imponujące zaplecze techniczne i kadrowe. Firma działa od 28 lat i wciąż się rozwija adaptując się do współczesnych wymagań rynku. Zaufało jej już wiele wydawnictw nie tylko z Ukrainy, ale z całej Europy, drukując tam tysiące książek.
 • Ico_small_web Wykonaliśmy prostą w obsłudze, przejrzystą stronę internetową. Wszystkie potrzebne informacje umieszczone są na stronie typu landing page, dzięki czemu łatwo je znaleźć, a górne menu jeszcze upraszcza przejście do poszukiwanego elementu strony. Dostarczone nam materiały wymagały przeredagowania i korekty, aby umieścić je w ciekawych wizualnie formach. Dodatkowo powstała podstrona z artykułami, gdzie docelowo będą się pojawiać wpisy tematycznie związane z działalnością zapomniecwsieci.pl. Trochę o kliencie: Zapomniecwsieci.pl specjalizuje się w prawie do zapomnienia i ochronie dóbr osobistych w Internecie. Innymi słowami ma za zadanie chronić użytkowników Internetu przed wykorzystywaniem ich wizerunku czy danych osobowych w sposób krzywdzący i niezgodny z prawem.
Warunki współpracy
 • Interesują Cię rabaty? Zastanawiasz się nad stałą współpracą z jedną agencją reklamową? Sprawdź dostępne zniżki na zafiz.com ! Niższe ceny dla stałych klientów i przy zamówieniach na wiele usług.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()