18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

The best in the world. - Zespół Kancelarii Legalis Consilium Group

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zespół Kancelarii Legalis Consilium Group
Zespół Kancelarii Legalis Consilium Group
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasz Zespół Kancelarii został otworzony w 2007 r. Pierwotnie działania Kancelarii odnosiły się do świadczenia pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Przez szereg lat prawnicy Zespołu Kancelarii z sukcesem przebrnęli przez wiele spraw, zarówno w postępowaniach pozasądowych, jak i w licznych postępowaniach sądowych i administracyjnych. Przepracowaliśmy sprawy dotyczące różnych dziedzin prawa – od szeroko rozumianego prawa gospodarczego, przez prawo cywilne, czy różnorakie postępowania administracyjne.

Nasi prawnicy stawiają czoła najróżniejszym wyzwaniom, stale podnosząc swoje kwalifikacje oraz nieustannie poszerzając swoją wiedzę. Nabyte w ten sposób umiejętności i doświadczenie pozwalają im na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Obecnie działania Zespołu Kancelarii zostały poszerzone o świadczenie usług doradczo – podatkowych. Zapewniamy doraźną pomoc w sprawach podatkowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę księgową i kadrową. Celem Zespołu Kancelarii jest bowiem zapewnienie klientom kompleksowej obsługi prawno-podatkowej. Jest to możliwe dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia zdobytego przez pracowników Kancelarii zarówno w branży prawniczej, jak i księgowej.

Misją Zespołu Kancelarii jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Cenimy sobie samodzielność w rozwiązywaniu problemów prawnych, jak również konsultowanie podejmowanych kroków prawnych z klientem. Gwarantujemy profesjonalizm i dyskrecję.

Zapraszamy do Kontaktu:

• w sprawach podatkowych I kadrowych:
e-mail: kdp.sekretariat1@gmail.com
tel.: 696 724 345
Strona internetowa : www.kpr.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią:
• w sprawach prawnych:
e-mail: kdp.pabianice@gmail.com
tel.: 795 521 717
Strona internetowa: www.kancelarialcg.pl

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, doradztwo księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online, usługi prawne, pomoc prawna, kompleksowa obsługa p
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()