5 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Adrian Jankowski Grodzisk Mazowiecki i okolice

Adrian Jankowski

Jesteśmy firmą marketingową która promuję tworzenie marki osobistej w sieci.Tworzymy strony na Facebooku oraz Instagramie.Tworzymy także strony www oraz zajmujemy się ich redagowaniem(również obecnych).
Monika Wodniak

Monika Wodniak

Dzień dobry, mam na imię Monika i zajmuję się copywritingiem. Przykładam dużą wagę do terminowej realizacji zleceń. Tematy, które są mi najbliższe, to: uroda i styl życia, wiara i religia, zdrowie i medycyna, nauki przyrodnicze.
Lista wykonawców
Mariusz Paćko Grodzisk Mazowiecki i okolice

Mariusz Paćko

Witam. Oferuję możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu z kamerą, którym jest DJI INSPIRE 1 oraz operatora posiadającego świadectwo kwalifikacji/ubezpieczenie/ora z inne zgody. Sprzęt robi bardzo ładne zdjęcia z lotu ptaka, oraz nagrywa filmy z jakości 4K. Do każdego zlecania podchodzę…
OdpowiednieRzeczyDaćSłowo - Katarzyna Kołbuś Grodzisk Mazowiecki i okolice

OdpowiednieRzeczyDaćSłowo - Katarzyna Kołbuś

Copywriterka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam filologię polską na UMCS i redakcję językową tekstu na UW. Umiejętnie tworzę treści, które wzmacniają pozycję moich klientów w Internecie. Chcesz być widoczny w sieci i wzmocnić pozycję profesjonalisty? Zdaj się na mnie.
Jeseśmy profesjonalni - Agencja Interaktywna Kumizu.pl Grodzisk Mazowiecki i okolice

Jeseśmy profesjonalni - Agencja Interaktywna Kumizu.pl

Agencja Interaktywna Kumizu.pl, zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Dzięki naszej pracy, zdecydowanie zwiększysz ilość klientów, pozyskanych przez kanały internetowe. Naszą główną działalnaściom jest Tworzenie oraz pozycjonowanie stron www. Wszystkie nasze strony…