8 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Xeromatic Kołobrzeg Kołobrzeg i okolice

Xeromatic Kołobrzeg

Agencja reklamowa. W ofercie: poligrafia, druk, projektowanie graficzne, gadżety reklamowe, strony internetowe, pozycjonowanie, kampanie reklamowe.
Lista wykonawców
Reklama online i gadżety - Tomasz Kanas Kołobrzeg i okolice

Reklama online i gadżety - Tomasz Kanas

Kompleksowy marketing internetowy od pozycjonowania stron po kampanie reklamowe AdWords. Produkcja gadżetów reklamowych dla dzieci.
Marta Ernestowicz Kołobrzeg i okolice

Marta Ernestowicz

Kreatywna, solidna i szybka w działaniu. Ilość wyrazów nigdy nie stanowi problemu. Wyznaje zasadę, że treść jest wizytówką copywritera, dlatego zawsze angażuję się w projekt w 101%.
RexArt Studio Reklamy Kołobrzeg i okolice

RexArt Studio Reklamy

Agencja reklamy z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdą Państwo: - poligrafię (m.in. ulotki, katalogi, wizytówki, plakaty, etc), - produkty z reklamy zewnętrznej (banery, szyldy, tablice, kasetony, oklejanie witryn,etc.) - strony internetowe, social media, - gadżety…
Karolina  Błażejewska Kołobrzeg i okolice

Karolina Błażejewska

Witam! Jestem osobą dla której pisanie wszelkiego rodzaju artykułów, tekstów czy sloganów jest przyjemnością a wyrażanie swoich myśli za pomocą pisma nie sprawia najmniejszych problemów
Janusz Strugała Kołobrzeg i okolice

Janusz Strugała

Muzyk, fotograf, videofilmowiec, webmaster, grafik, kompozytor, autor tekstów
Ak Lo Kołobrzeg i okolice

Ak Lo

Chętnie napisze wszelkie teksty w języku polskim. Mam lekkie pióro, głowę na karku i szybko chłonę informację. Moje teksty przyjemnie się czyta. Wysławiam się w zrozumiały sposób, staram, żeby mój tekst zrozumiał każdy, kto może być zainteresowany daną branżą.
Piotr Ma

Piotr Ma

Student, szuka pracy zdalnej, uzupełnianie stron, sklepów, bazy danych.