6 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Anna Byś Knurów i okolice

Anna Byś

Przez 7 lat byłam asystentką prowadzącą sprawy kadrowe. Od kilkunastu lat zajmuję się sprzedażą i obsługą klienta biznesowego w różnych branżach, przez ostatnie lata w IT. Organizowałam i organizuję różne spotkania dla Klientów, akcje marketingowe, współtworzę ulotki. Często jestem…
Lista wykonawców
KrainaReklamy.com - Adam Rudziński Knurów i okolice

KrainaReklamy.com - Adam Rudziński

Na rynku działamy od 2008r. stale się rozwijamy, nasze projekty nabierają smaku z każdym miesiącem, oferujemy profesjonalne podejście i konkurencyjne warunki cenowe, jak również partnerskie warunki współpracy.
Ponad miesiąc temu
Rozwój i Rzetelność - Kazimierz Błaszczak Knurów i okolice

Rozwój i Rzetelność - Kazimierz Błaszczak

20 lat doświadczenia zawodowego. Szereg branż na różnych stanowiskach. W tej chwili na etacie. Poszukuję nowych wyzwań. Oferuję dokładność, pracowitość i ogromną pasję.
Ponad miesiąc temu
Agnieszka Prasoł Knurów i okolice

Agnieszka Prasoł

magister filologii polskiej o specjalizacji edytorstwo i redakcja tekstu; studia podyplomowe o specjalizacji język włoski w sektorach specjalistycznych; własny blog o mieszkaniu, kuchni i lifestyle'u; młoda mama z mnóstwem energii ;-)
Ponad miesiąc temu
Agnieszka Grzywa Knurów i okolice

Agnieszka Grzywa

Poszukuję każdego rodzaju pracy zdalnej! Zależy mi na tym ponieważ studiuję dziennie i nie jestem w stanie pogodzić pracy z nauką
Ponad miesiąc temu
Grażyna Kaczor Knurów i okolice

Grażyna Kaczor

Budowanie i prowadzenie fanpage'y na Facebook. Prowadzenie sklepów internetowych, aukcji allegro. Obróbka zdjęć produktowych do sklepu internetowego.
Ponad miesiąc temu