10 ogłoszeń
Lista wykonawców
Olga Kwiatkowska Stalowa Wola i okolice

Olga Kwiatkowska

Jestem doktorantką, a także doświadczonym copywriterem. Oferuje usługi z zakresu content writingu, SEO, pisania opisów, a także prac naukowych.
Ponad miesiąc temu
Andrzej Kotwica Stalowa Wola i okolice

Andrzej Kotwica

Oferuję szeroki zakres usług związanych z facebook-iem . Stworzę , wypromuję grupę na facebook-u a także oferuję zwiększenie ruchu na Twojej stronie co będzie skutkować wzrostem like / komentarzy pisz na maila więcej szczegółów każde zlecenie traktuje indywidualnie!
Ponad miesiąc temu
Iva Text

Iva Text

Piszę teksty na zlecenie. Preferowana tematyka: odżywianie, zdrowie, medycyna, wystrój wnętrz, zwierzęta domowe, edukacja, wychowanie, nauki społeczne. Szybko i rzetelnie.
Ponad miesiąc temu
Anna Wołoszyn Stalowa Wola i okolice

Anna Wołoszyn

Przepisywanie tekstów, Marketing Szeptany, Tajemniczy Klient, Ankieter.
Ponad miesiąc temu
Creative Art Vision Stalowa Wola i okolice

Creative Art Vision

Agencja interaktywna Creative Art Vision oferuję kompleksową obsługę klienta. Dbamy o to aby nasze usługi były jak najlepszej jakości, wierzymy, że kreatywność i ciężka praca to klucz do sukcesu. Oferujemy usługi w zakresie projektowania i programowania, zadbamy również o social media…
Ponad miesiąc temu
Bsafer Sp. z o.o. Stalowa Wola i okolice

Bsafer Sp. z o.o.

BSafer to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm aby w prosty, wygodny i bezpieczny sposób pozyskać nowych klientów i to bez ryzyka zmarnowania pieniędzy na działania, które nie przyniosą skutków.
Ponad miesiąc temu
Luiza Paluch Stalowa Wola i okolice

Luiza Paluch

W największym skrócie grafik komputerowy, zawodowo zajmuje się opracowywaniem elementów wizualnych przy pomocy techniki komputerowej. Połączeniem artysty i informatyka. Ostateczny efekt zawsze wynika z procesu twórczego, kontrahent ma kluczowy wpływ na tworzone dzieło.
Ponad miesiąc temu
Sylwia Furmanowicz-Stelmach Stalowa Wola i okolice

Sylwia Furmanowicz-Stelmach

Zajmuje się korektą, redagowaniem oraz tworzeniem tekstów. Dodatkowo znam bardzo dobrze język angielski mogę więc również tłumaczyć z tego języka na polski lub odwrotnie. Tematyka w której najlepiej się odnajduje to marketing że względu na moje doświadczenie w sprzedaży. Ponadto jestem mamą…
Ponad miesiąc temu
Mobilny Telebim - wynajem - Tomasz Kunysz

Mobilny Telebim - wynajem - Tomasz Kunysz

Wynajem Mobilnego Telebimu LED. Ekran 8,5m2 / piksel P10. Zaletą wynajmu mobilnego telebimu jest niska cena oraz szybka instalacja. Zapraszam na stronę www.mobilny-telebim.pl lub kontakt tel.
Ponad miesiąc temu
Adrian Rębisz

Adrian Rębisz

Świadczę usługi redagowania tekstów, pisania na zlecenie oraz reklamy.
Ponad miesiąc temu