Teksty o tematyce zakładów sportowych/ praca dla polonistki / studenta

(2170151)

Warszawa

Zleceniodawca:
Darek ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 67 dni
Budżet zlecenia: 24 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5
Średni koszt realizacji: 15 zł/1000 znaków  

Serwis o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób do stałej, długoterminowej współpracy w zakresie tworzenia tekstów o tematyce sportowo-bukmacherskiej.

Artykuły poza sportem, będą dotyczyć legalnych bukmacherów polskich, posiadających licencję Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce, promocji i zakładów.

Zakres tematyczny jest szeroki: promocje, bonusy i rankingi bukmacherskie, systemy gry, aktualności bukmacherskie, a także rozgrywki sportowe, analizy wydarzeń sportowych czy typy bukmacherskie.

W zależności od wiedzy i umiejętności będą do opracowania:

- teksty stricte bukmacherskie (typowanie)
- teksty o promocjach bukmacherskich
- analizy sportowe z elementami bukmacherskimi

Kategoria treści jest przydzielana wg indywidualnych umiejętności i wiedzy. Zakładając długoterminową współpracę, szukamy osób przede wszystkich zainteresowanych, sumiennych i z dobrym piórem. Wiedza, jest istotna, ale jak jej nie posiadasz a chcesz się nauczyć to zawsze znajdziemy porozumienie.

Jest to oferta pracy dla fana różnych dyscyplin / polonistki / polonisty z zamiłowaniem do sportu, dodatkowe zajęcie dla studenta czy nauczycieli (wiek nie ma znaczenia) o różnych specjalizacjach, mających wymienione wyżej zainteresowania.

Preferowane dyscypliny: siatkówka, koszykówka, formuła 1, skoki narciarskie, MMA, ping pong, boks, tenis, piłka ręczna, esport.

Tworzenie treści na portal wymaga przestrzegania specyfikacji technicznej i merytorycznej, teksty muszą być przede wszystkim autorskie, bez plagiatowania i quazi-parafrazowania itd.

Wymagania:

- lekkie pióro
- umiejętność wyszukiwania informacji i ich merytorycznej analizy
- mile widziana wiedza (nie jest to warunek) z zakresu zakładów bukmacherskich (najlepiej praktyczna) i / lub sportu (nie jest wymagana wiedza w zakresie obu tematów jednocześnie)
- praca zdalna (skype, telefon, mail).

Bardzo ważna jest dla nas systematyczność, terminowość i rzetelność, którą traktujemy jako podstawę do zadowalającej obie strony stałej współpracy.

Rozliczenia miesięczne na podstawie umowy o dzieło lub B2B o współpracę (faktura).

Przedział cenowy: 12-24 zł / 1000 zzs w zależności od poziomu merytorycznego, zaangażowania i jakości tekstów.

Interesuje nas stała współpraca na długie lata, aby wypracować system satysfakcjonujący dla obydwu stron.

Przyjmujemy zdroworozsądkowo, że możesz nam poświęcić 1-2 h dziennie (5-12 godzin tygodniowo), zależy nam bardziej na jakości niż na ilości. Jeśli przygotujesz 1 artykuł na tydzień i bedzie to regularne to tez jest dla nas ok.

Stały dochód miesięczny na poziomie ok 2000 zł.

Uwaga! Chcemy pracować bezpośrednio z wykonawcami, prosimy o nie zglaszanie sie agencji i pośredników. Copywriting, edycja treści, praca zdalna, praca w bukmacherce, współpraca redakcyjna bezpośrednio z wykonawcą zlecenia

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
"e-kontent" Marek Polubiatko

"e-kontent" Marek Polubiatko

2021.06.10: Dzień dobry. Zgłaszam swoją kandydaturę do realizacji tego zlecenia. Jako copy z 10-letnim stażem gwarantuję wysokiej jakości treści z zakresu content marketingu, merytoryczne, praktyczne i pisane pod SEO, do czego wykorzystuję odpowiednie narzędzia. Co ważniejsze, mam blisko 20-letnie doświadczenie w grze u bukmachera w Polsce i za granicą, a przy tym kilkaset różnych publikacji z branży. Proszę o kontakt, a podzielę się próbkami. W cenie mogę też zająć się publikacją na stronie docelowej i całą obróbką SEO (meta, tagi, atrybuty alt, zdjęcie itp.). Stawka: ok. 25 zł/1000 zzs. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu (marekmp@wp.pl, 500750123).

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Projekt Korekta

Projekt Korekta

2021.05.27: Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia i nawiążę dłuższą współpracę. Posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów w podobnej tematyce. Jestem copywriterką oraz korektorką. Praca ze słowami to moja pasja. Redaguję i poprawiam teksty, podnosząc ich atrakcyjność. Oprócz tego tworzę artykuły poradnikowe, treści specjalistyczne, teksty na strony internetowe, pisane pod SEO oraz opisy produktów. W oparciu o wytyczne klienta przygotowuję treści o odpowiedniej długości, ciekawe i poprawne językowo. Gwarantuję wysoką jakość oraz terminowość. Zapraszam do kontaktu - ewelina@projektkorekta.pl I www.projektkorekta.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Martyna Ćwiek

Martyna Ćwiek

2021.05.27: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę się współpracy. Copywritingiem zajmuję się już ponad 3 lata i w tym czasie nawiązałam współpracę z onet.pl, Conture, Dynamite i wieloma innymi. Chętnie się uczę i poznaję nowe zagadnienia, mam lekkie pióro oraz traktuję swoją pracę bardzo poważnie. Chętnie podzielę się moim doświadczeniem, albo przygotowuję artykuł próbny. Zapraszam do kontaktu na m.wordimex@gmail.com Pozdrawiam, Martyna

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Kacper Mizerski

Kacper Mizerski

2021.06.17 (zmieniono 2021.06.17 o 22:12): Dzień dobry, z wielką przyjemnością podjemę się zlecienia i nawiązania współpracy. Jestem copywriterem dopiero od paru miesięcy - w szczególności pisząc teksty na stronach typu GoodContent i poszukuje stałych zleceń. Jestem studentem, nie ukrywam, że nie mam wielkiego doświadczenia, ale ciągle się szkolę i odpowiada mi bardzo tematyka podana w zleceniu. Gwarantuję jakość swoich teksów oraz terminowość. Kontakt - kacperem@protonmail.com

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Teksty Texty

Teksty Texty

2021.05.31: Dzień dobry, oferuję duże doświadczenie copywriterskie i redakcyjne. Ukończyłam studia polonistyczne. Jeśli są Państwo zainteresowani, to zapraszam po więcej szczegółów na stext32@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo