Pisanie artykułów na blogu w języku Angielskim

(2172227)

Zleceniodawca:
Wojtek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 20 dni
Budżet zlecenia: 20 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 20 zł/całość  

Zlecę pisanie artykułów na blogi internetowe w języku angielskim ze zdjęciami tematycznymi (baza zdjęć jest zapewniona).
Wymagana umiejętność doboru tematów do opisywanych kategorii, umiejętność kreowania treści, umiejętność podstawowej edycji zdjęć do artykułów, umiejętność publikacji treści na social media itp.

Obecnie zlecenie jest na minimum 36 godzin w miesiącu z możliwością otrzymania większej ilości godzin dla zainteresowanych większą ilością zleceń.
Zlecenie ma charakter długoterminowy, minimum 1 rok +

Płacę 20 zł za każdy artykuł z zamieszczeniem linków do bloga na SM (taki mam narzucony z góry budżet w pierwszym roku współpracy), po roku wykonywania zleceń stawka może wzrosnąć.

Nie wymagam stałych godzin pracy, wiec można wykonywać zlecenia w dogodnym dla blogera, uzgodnionym ze mną czasie.

Nie kontroluję czasu pracy i nie narzekam, ważne, żeby zlecenie było wykonane zgodnie z moimi wcześniej uzgodnionymi oczekiwaniami. Płacę raz w miesiącu, każdego pierwszego dnia miesiąca przelewem na konto bankowe. Pierwsze zlecenie testowe mogę zapłacić natychmiast po wykonaniu, żeby uwiarygodnić współpracę, za kolejne zlecenia będę płacił raz w miesiącu.

Jeśli znasz dobrze język angielski i jesteś gotowa / gotowy zacząć pracę od zaraz, dzwoń już dziś, aby otrzymać to zlecenie.


Dzwoń po 17:00 pod numer 24 362-08-18 (tylko po tej godzinie jestem dostępny) Nie gwarantuję kontaktu e-mailowego, wiec lepiej zadzwonić, jeśli zależy ci na zleceniach, ponieważ "kto pierwszy ten lepszy"

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Magdalena Wielgat

Magdalena Wielgat

2021.06.09: Dzień dobry. Posiadam doświadczenie w tworzeniu wartościowych artykułów w języku angielskim, które przyciągają uwagę czytelników i poprawiają wyniki seo. Pomogę Panu w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje blog. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów: wielgat.magdalena@gmail.com

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Miszkurka

Rafał Miszkurka

2021.06.09: Witam! Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad ośmioletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne (licencjat oraz magister filologii angielskiej) i uzyskane certyfikaty (FCE, CAE). Doświadczenie zdobyłem współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym (angielskim, rosyjskim i indyjskim). Współpracując ze mną mogą więc Państwo być pewni wysokiej jakości przełożonych materiałów i wykonanych korekt. Na prośbę klienta przesyłam próbki potwierdzające moje doświadczenie. Wystawiam faktury nievatowskie. Moja cena za zlecenie to: 8 złotych za 1000 znaków. Kontakt: POLGLISH.KONTAKT@GMAIL.COM lub WWW.POLGLISH.PL

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Greta Bobulska

Greta Bobulska

2021.06.16: Witam serdecznie, Piszę w sprawie Pańskiej oferty. Mam na imię Greta. Jestem młodą, kreatywną osobą poszukującą pracy. Pańska oferta wpadła mi w oko, ponieważ od dawna zajmuję się pisaniem tekstów na różne tematy. Moim hobby jest tworzenie własnych opowiadań. Posiadam bogatą wyobraźnię oraz bezbłędną ortografię. Wiele razy redagowałam oraz pisałam ciekawe artykuły na zlecenia innych osób. Co więcej- nie byłoby dla mnie problemem napisania artykułu w języku angielskim. Wiele razy podejmowałam się tłumaczeń na zlecenia innych osób. Mam doświadczenie w copywritingu i chciałabym się dalej w tym doskonalić. Praca u Państwa sprawiłaby mi przyjemność, ponieważ mogłabym pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać się w tej dziedzinie. Gwarantuję niezawodność oraz wysoką jakość pisanych przeze mnie tekstów. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej wiadomości. Proszę również o wiadomość zwrotną. Kontakt do mnie: greta33@vp.pl

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Ashley Green

Ashley Green

2021.06.14: Dzień dobry! Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy, doskonale znam język angielski i przyjemnie pisze mi się artykuły/blogi/recenzje. Mam nadzieję, że weźmie mnie pan pod uwagę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

15 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Rataj

Magdalena Rataj

2021.06.12 (zmieniono 2021.06.12 o 18:46): Witam Jestem grafikiem komputerowym wiec obróbka nie jest mi obca wrecz robię to codziennie. Piszę też artykuły .Chętnie podejmę się zadania Magdalena RATAJ

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Jakub Osiejewski

Jakub Osiejewski

2021.06.11: Witam, jestem doświadczonym copywriterem i tłumaczem oraz nauczycielem języka angielskiego. Biegle piszę po angielsku na poziomie native speakera, prowadziłem blogi firmowe i pozycjonowałem treści SEO.2

6 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo