Zlecę stworzenie ponad 1500 opisów aparatów i akcesoriów foto, kamer

(2172673)

Warszawa

Zleceniodawca:
Tomasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 6 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 23
Średni koszt realizacji: 15 zł/1000 znaków  

Zlecę stworzenie ponad 1500 artykułów opisujących aparaty fotograficzne oraz akcesoria fotograficzne: gripy, lampy błyskowe inne oraz kamery, drony. 

Aby zobrazować sytuację:
Mamy aktualnie sklep internetowy z asortymentem fotograficznym ponad 10000+ asortymentu. Znajdują się tam opisy aparatów fotograficznych, obiektywów, kamer, dronów i innych akcesoriów. Tylko nie wszystkie opisy są dobrej jakości. Wiele opisów jest pobranych od producenta i nie są "unikalne", co powoduje nam duplikat treści...

Zależy mi, aby na podstawie gotowych opisów od producenta, bądź z naszej strony jeśli będą wyczerpujące stworzyć te same opisy, ale własnymi słowami. Nie trzeba tłumaczyć, że zależy mi na unikalnej i wyczerpującej treści pod Google.
Artykuły mogą mieć długość od 1000 znaków do 6000znaków, jest to zależne w zasadzie od opisu i od Ciebie na ile fantazja Ci pozwoli - nie ma sztywnych limitów, wszystko zależy od danego opisu producenta.
W ich skład mogą wchodzić tabele z danymi technicznymi (których zmieniać nie będziemy - chyba że zawierają opisy).
Zdjęć redaktor/copywriter wybierać nie musi, dostarczymy sami, ale jeśli będziesz coś opisywał, to możesz patrzeć na zdjęcia producenta i pozyskiwać z nich wiedzę.

Nie będę ukrywał, że bardzo chciałbym nawiązać współpracę z redaktorem, który lubi pisać opisy fotograficzne lub techniczne. Potrzebuję nawiązać współpracę z osobą o wysokiej kulturze osobistej oraz przede wszystkim komunikatywnej. Nie bierz tej pracy, jeśli masz 10 innych prac, ponieważ jeśli podejmiesz z nami pracę, będziemy wymagać współpracy i działania. Minimum 20 opisów miesięcznie bez limitów w górę (jeśli zrobisz 50 artykułów - nie ma sprawy) - mimo wszystko zależy nam na unikalnej treści a nie na ilości. 

Jestem zdania, że ta tematyka nie jest dla każdego redaktora, dla pasjonata technologii, kogoś kto ma styczność z fotografią lub filmowaniem.

Oferuję pracę na najwyższym możliwym poziomie, to znaczy:
1. Będziesz współpracował przede wszystkim z jedną osobą konkretną po drugiej stronie, która wie czego potrzebuje i pracowała już z twórcami treści.
2. Wysoka kultura pracy, najchętniej pracujemy na Telegramie i Asanie, ale na początku możemy też przez e-mail. Nigdy Twój e-mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Jesteśmy bardzo komunikatywni.
3. Jesteśmy wypłacalni i sprawiedliwi, płacimy na czas.
4. Rozliczenie na fakturę albo na umowę. Rozliczenia możemy realizować w trybie który dla Ciebie będzie wygodny, ale zapewne przygotowanie tej treści zajmie kilka miesięcy, zatem możemy się rozliczać miesięcznie. 
5. Praca bez pośredników. Podejmując to zlecenie podejmiesz współpracę z najstarszą i największą firmą fotograficzną.
6. Otrzymasz pełne wsparcie jak tworzyć dla nas treść, nie pozostajesz nigdy sam lub bez odpowiedzi. Będziesz miał pytania podczas tworzenia treści - bardzo dobrze jesteśmy gotowi do współpracy.

Proszę składać oferty za 1000 znaków tekstu, to chyba zresztą ogólnie przyjęta norma rozliczania którą i my preferujemy.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy redaktorów z pasją do technologii, techniki i fotografii:)
******* dlaczego ukryte?/p>

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

2021.06.14: W nawiązaniu do ogłoszenia przesyłam swoje zainteresowanie współpracą. Zajmuję się copywritingiem od 2017 roku i piszę teksty na strony www, opisy produktów i kategorii, artykuły blogowe, jak i poradnikowe. Prowadzę również fanpage w social mediach dla moich klientów. Pisane przeze mnie treści są zoptymalizowane pod SEO. Przykładowe treści oraz cennik przesyłam w wiadomości prywatnej. W razie chęci kontaktu proszę o wiadomość na mail: copywriter.w.florek@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2021.06.14: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą, mamy doświadczenie w pisaniu tekstów z Państwa branży. Piszemy zgodnie z zasadami SEO. Chętnie prześlę przykładowe realizacje. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
StandArt Copywriter

StandArt Copywriter

2021.06.11 (zmieniono 2021.06.11 o 20:33): Cześć! Co prawda moje doświadczenie z fotografią skończyło się na pstrykaniu Nikonem D5300 (więc raczej hooby), ale tekstami zajmuję się zawodowo. Chętnie podejmę się zlecenia, bo dałeś sporo informacji, na czym Ci zależy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak mogę Ci pomóc - zajrzyj na moją stronę: standartcopywriter.pl i sam zdecyduj, czy chcesz ze mną działać. P.S. Jeżeli coś będzie niejasne, to zawsze możemy się spotkać osobiście w Warszawie i dogadać szczegóły ;)

75 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Agencja Interaktywna Saigomade

Agencja Interaktywna Saigomade

2021.06.11: Dzień Dobry. W wiadomości prywatnej podałem trochę więcej szczegółów. Tutaj mogę tylko przypomnieć stawkę 8 zł /1 000 zzs i rozliczenie na fakturze. W razie zainteresowania kontakt@saigomade.pl

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Wielgat

Magdalena Wielgat

2021.06.11: Dzień dobry. Gwarantuję opisy produktów, które doradzą, zachęcą i rozwieją wszelkie wątpliwości każdego klienta. Pomogę Panu stworzyć opowieść o każdym produkcie i skutecznie podnieść jego sprzedaż. Prywatnie interesuję się również fotografią. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów: wielgat.magdalena@gmail.com

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Paweł Wegners

Paweł Wegners

2021.06.11: Poproszę adres sklepu, do którego mają zostać przygotowane opisy. + informację / adres strony konkurencji, która zmusiła Państwa do nowego opracowania. Unikalne opisy produktów, pisane poprawną polszczyzną, redagowane przez humanistkę. W języku polskim lub angielskim. Poprawne po kątem SEO - zgodnie z podanym przez Pana wytycznymi. Posiadamy doświadczenie w opisach produktów, kategorii, artykułów blogowych. Zapraszam do kontaktu. info@luxpartner.pl Paweł Wegners 607831701 https://luxpartner.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2021.06.11: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Państwem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: natalia.suchocka@gmail.com.

37 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Agata Mościcka

Agata Mościcka

2021.06.11: Dzień dobry. Polecam swoje usługi. Jestem doświadczonym copywriterem, dziennikarzem, korektorem i tłumaczem. Moja dotychczasowa praca jest udokumentowana w internecie i w moim własnym archiwum tekstów, napisanych na zlecenia w ciągu 7 ostatnich lat dla ponad 300 firm. Portfolio z linkami do moich treści w internecie, można znaleźć na Linkedln pod Agata Cukrowska-Mościcka. Piszę teksty pod SEO. Zlecenia wykonuję terminowo i w bardzo dobrej jakości. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu na scriptrix.a.moscicka@gmail.com. Pozdrawiam Agata Mościcka

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2021.06.11: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. Przy zamówieniach na ponad 500.000zzs. możemy zaoferować stawkę 16zł za 1000zzs. W odróżnieniu od konkurencji, możemy pochwalić się tym, że nad każdym tekstem zawsze pracują minimum 2 osoby - copywriter oraz redaktor (doświadczony marketingowiec). Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Aspect Company

Aspect Company

2021.06.11: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. mamy doświadczenie w pisaniu podobnych do tych z ogłoszenia. Teksty opisane w zleceniu jesteśmy w stanie zrealizować za stawkę 17 zł netto/1000 znaków ze spacjami. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń typu SurferSEO czy SEMstorm, więc zapewniamy wysoką jakość SEO przygotowanych tekstów. Współpracę z nami charakteryzuje jasna oferta, profesjonalne podejście i stały kontakt. Polecam zapoznać się z naszym portfolio: www.aspect-company.com/portfolio . W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego; contact@aspect-company.com i 730 176 733 Pozdrawiamy Aspect
730 176 733

17 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2021.06.11: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 729zł | 150tys użytkowników - 229 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron i sklepów internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

2021.06.11: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Eagle Code - We are creative

Eagle Code - We are creative

2021.06.11: Celem wykonania dokładnej wyceny, potrzebuję więcej informacji
office@eaglecodeltd.com | tel.+48730815566 | www.eaglecodeltd.com
Skype +48 730 81 55 66

25 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Karolina Pisarska

Karolina Pisarska

2021.06.15: Jestem bardzo zainteresowana zleceniem. Od 13 lat pasjonuję się fotografią. Fotografuje ludzi, krajobrazy, zwierzęta. Posiadam system Sony (A7III). Co więcej, miałam okazję pracować na body: Nikon, Canon oraz Lumix. Państwa zlecenie nie traktuję tylko jako ofertę pracy, ale głównie jako możliwość realizowania się w swojej pasji oraz pozyskiwania nowych informacji w temacie sprzętu fotograficznego. Odnośnie moich umiejętności, dorywczo tworzę opisy produktów dla jednego z największych blogów technologicznych w Polsce. Ponadto pisałam artykuły oparte na zasadach SEO. Co więcej, posiadam wiedzę w zakresie fotografii, obróbki zdjęć oraz tworzenia grafiki. W swojej pracy stawiam na jakość oraz unikatowość. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Tworzę opisy produktów, tak aby pokazać funkcjonalność oraz zalety produktu. Nie leję wody w powierzonych zleceniach. Jestem dyspozycyjna oraz terminowa. Chętnie nawiążę z Państwem współpracę. Mój kontakt: k.pisarska96@gmail.com Życzę miłego dnia Karolina

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
2US Adam Jastrzębowski

2US Adam Jastrzębowski

2021.06.14: Dzień dobry, Na co dzień swój czas zawodowy dzielę pomiędzy fotografię i dziennikarstwo. Profesjonalnie zajmuję się zdjęciami od 2006 roku, wcześniej ucząc się w szkole fotograficznej. Używałem przez to ponad 15 lat działalności najrozmaitszych typów sprzętu fotograficznego: od kamer wielkoformatowych i lamp studyjnych elfo i bowens, przez lustrzanki analogowe i cyfrowe; obiektywy długoogniskowe, fisheye, jak również uwielbiane przez fotografów architektury tilt-shifty. Wiem jak rozkładać (i składać) blendę fotograficzną, do czego można wykorzystać zestaw magic arm +super clamp i jaki powinien być dobry statyw. O fotografii również... piszę; wiele moich publikacji dla portali kulturalnych można znaleźć w sieci. Jestem odpowiednią osobą do wykonania Państwa zlecenia. Oczywiście wystawiam faktury vat. Podana cena to cena brutto na fakturze. Zapraszam do kontaktu. Adam Jastrzębowski +48 604 892 028 adam@jastrzebowski.com

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Joanna Karyś

Joanna Karyś

2021.06.13: Dzień dobry. Jestem zainteresowana współpracą. Na co dzień zajmuje się pisaniem, ale też prowadzę bloga, na którym zamieszczam swoje opowiadania i zdjęcia. Skończyłam studia z zakresu dziennikarstwa oraz mediów wizualnych. Znam się na fotografii - byłam na kursie, miałam zajęcia na studiach + dokształcałam się sama i pisałam o fotografii w swojej pracy licencjackiej. W tym roku na rynku wydawniczym pojawi się moja książka. Przestrzegam terminów i zawsze planuje sobie pracę. Działam według wytycznych i lubię mieć wszystko uporządkowane. Mam własną firmę, wystawiam fakturę. Moja stawka to 20 zł brutto za 1000 zzs. Proszę o kontakt: asiakarys@gmail.com Pozdrawiam Joanna Karyś

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
COPITER -CopywritingByPiter

COPITER -CopywritingByPiter

2021.06.13: Szanowny Panie Tomaszu, z miłą chęcią podejmę się tego zlecenia. Dotychczas wykonałem szereg różnych zleceń zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Obejmowały one teksty preclowe, zapleczewe, jak i artykuły. Jeśli chciałby Pan nawiązać ze mną współpracę, czy też zapoznać się z moją twórczością zapraszam do kontaktu przez portal oferia lub mailowo: copywriterpiter@gmail.com. Z wyrazami szacunku Copiter

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Adam Trela

Adam Trela

2021.06.12: Witam, Profesjonalne copywriting i tłumaczenia pisemne EN/PL, PL/EN - teksty różne, w tym setki opisów technicznych i instrukcji. Kilkanaście lat zajmowałem się całym procesem foto. Gwarantuję najwyższy poziom i rozsądną cenę (jestem bilingwalny, nieraz poprawiałem po wykonawcach droższych), rzetelność, oryginalność (sprawdzam AP), dyskrecję, automatyczne przeniesienie praw, możność negocjacji. Przykładowe teksty i tłumaczenia zamieszczam (etykietki: Opisy Produktów, Product Descriptions, Instrukcje, Instructions) m.in. na: trans-cop.blogspot.com mojkomputerowyswiat.blogspot.com janieja.blogspot.com angielskiijaa.blogspot.com Kontakt: milanio12@tlen.pl (też przez formularze na ww. stronach) Pozdrawiam, A. Trela

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Katarzyna Zlecenia

Katarzyna Zlecenia

2021.06.12: Witam, jestem zaintersowana współpracą, chętnie poznam szczegóły - zlecenie@onet.com.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Copy360

Copy360

2021.06.11: Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Jestem copywriterem z kilkuletnim doświadczeniem. Zakres moich działań obejmuje zarówno tworzenie wszelkiego rodzaju tekstów, jak i wykonywanie korekt. Współpracowałam z markami takimi, jak MTV Mobile, Bakoma, Jan Niezbędny, Nespresso czy Monini. Proponowana stawka za 1000 zzs to 10 zł, w przypadku tekstów pod SEO i rewritingu jest to 6 zł. Więcej informacji na mój temat (a także portfolio) znajdą Państwo na mojej stronie internetowej http://copy360.pl/

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Teksty Texty

Teksty Texty

2021.06.11: Dzień dobry, jestem wykształconą (polonistyka/edytorstwo) i doświadczoną redaktorką, jak również copywriterką. Oprócz tego interesuję się fotografią i z wielką przyjemnością chciałabym stworzyć opisy dla Państwa. Ze swej strony oferuję teksty na najwyższym poziomie językowym, merytoryczne i unikatowe. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, zapraszam do kontaktu: stext32@gmail.com

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Karolina Piątek

Karolina Piątek

2021.06.11: Dzień dobry, Bardzo chętnie zajmę się zleceniem - hobbystycznie robię zdjęcia, więc posiadam wiedzę na temat sprzętu (może nie jakąś ogromną, ale wystarczającą do pisania dobrych tekstów w tematyce), znam zasady SEO więc nie będzie dla mnie problemem stworzenie dobrych treści. Chętnie wykonam opis próbny a realizację mogę zacząć właściwie od razu. Podana cena to cena brutto przy fakturze wystawianej przez useme. Zapraszam do kontaktu - karolina.piatek@onet.pl i liczę na udaną współpracę :)

17 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Anna Słowińska

Anna Słowińska

2021.06.11: Doświadczona copywriterka, pasjonatka i miłośniczka fotografii. Rzetelnie tworząca unikalne opisy przyjemne i zrozumiałe dla odbiorców. Z chęcią nawiążę współpracę! Zapraszam do kontaktu! slowinska.copywriter@gmail.com

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo