Grafik 3D

(2194673)

Świebodzice

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Poszukuję grafika 3D do tworzenia wizualizacji prostych produktów z branży okiennictwa. Bedą to głównie przekroje okien, na wzór: https://a.allegroimg.com/s720/11c9a3/d1e2be1d45679cdefaf4b23ea762/Cieply-profil-montazowy-ECO-TERM-VEKA

Dostarczam większość rysunków technicznych w postaci DXF/DWG, w niektórych przypadkach zdarza się konieczność zrobienia swoich rysunków na podstawie rysunku technicznego w JPG.

Interesuje mnie stała współpraca i cyklicznie pojawiające się zlecenia. 

Rozliczenie na podstawie umowy zlecenia lub FV. 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na adres ******* dlaczego ukryte? W treści proszę zamieścić przykładowe, dotychczasowe realizacje, koszt wykonania 1 modelu + 1 wizualizacji w rozdzielczości 5000 x 5000 px + termin realizacji. 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Grzegorz Radomski

Grzegorz Radomski

2021.10.14: Witam, z przyjemnością nawiążę z Państwem współpracę. Jestem grafikiem 3D z wieloletnim doświadczeniem. Jakość prac mogą Państwo zweryfikować na stronie WWW.GR3D.PL proszę o kontakt na adres: grzes.rad@gmail.com (oferia blokuje wyświetlanie adresów e-mail w treści ogłoszenia). W odpowiedzi prześlę wycenę kosztów oraz czas realizacji.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamil Giecko

Kamil Giecko

2021.10.18: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę się wykonania fotorealistycznych wizualizacji z branży okiennictwa. Gwarantuję wysoką jakość. Wystawiam FV 23%. Proszę o kontakt (niestety nie widzę adresu e-mail podanego w ogłoszeniu) w celu ewentualnego omówienia szczegółów na kontakt@swiat3d.net lub pod nr tel. 792 390 210 albo poprzez formularz na stronie www.swiat3d.net czy media społecznościowe: www.facebook.com/swiat3d.net/ , www.behance.net/swiat3d/ Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo