wFirma.pl API - tabeli z listą faktur

(2197071)

Wieliczka

Zleceniodawca:
Jakub ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 22 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wykonanie tabeli zawierającej listę faktur dla konkretnego klienta. Aby dostać się do listy trzeba wykorzystać API udostępnione przez wFirmę.

W tabeli mają się znaleźć kolumny:
1.Lp.
2.Nr dokumentu
3.Rodzaj
4.Data wystawienia
5.Termin płatności
6.Zapłacono
7.Pozostało
8.Razem
9.Metoda płatności

Klikając na nr dokumentu można będzie pobrać fakturę w PDFie

https://doc.wfirma.pl/

Podpowiedź od wfirmy:
W celu otrzymania stosownej listy zawierającej faktury tylko jednego klienta, należy podczas wykonywania zapytania "invoices/find" umieścić odpowiedni warunek (condition) wraz z operatorem w body, na przykład: Contractor.nameeq"nazwa kontrahenta".

Tabela będzie musiała znaleźć się na stronie www opertej na Prestashop, tak aby każdy klient mógł sprawdzić status swoich faktur, ich płatności oraz pobrać ją.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
SPACE4BASE

SPACE4BASE

2021.11.17: Dzień dobry, reprezentuję firmę SPACE4BASE profesjonalnie zajmującą się tworzeniem baz danych i telemarketingiem. Nasz zespół to pełni pomysłów i pasji ludzie, którzy lubią swoją pracę. Posiadamy doświadczenie w tego typu zleceniach. Jeśli są Państwo zainteresowani i chcieliby poznać więcej szczegółów proszę o kontakt na numer 724 123 107 lub na mail: s.mirek@space4base.com.pl. Chętnie podejmiemy się współpracy

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Anna Szałańska

Anna Szałańska

2021.11.05: Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Dorywczo zajmuję się tworzeniem podobnych baz danych oraz obsługą klientów. Na co dzień pracuję jako archiwista. Zapraszam do kontaktu na email annasz2295@gmail.com tel 519538344.

0,50 zł

za rekord

GreyDarkIcoInfo