Wdrażanie szablonów stron do Wordpress (templatemonster)

(2200557)

Gliwice

Zleceniodawca:
Samatix ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 48 dni
Budżet zlecenia: 600 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 23
Średni koszt realizacji: 600 zł/sztuka  

Nasza firma planuje wprowadzić produkt mniej ekskluzywny niż indywidualnie tworzone strony internetowe do oferty, które oferujemy na ten moment, dlatego poszukujemy do stałej współpracy osoby / firmy / zespołu przy wdrażaniu projektów stron wizerunkowych, opartych na bazie szablonów zakupionych na "templatemonster".

Strony w oparciu o CMS Wordpress.

Oferujemy od 3 do 10 zleceń miesięcznie - w zalkezności od Twoich umiejętności i siły przerobowej. 
Zakup szablonu po naszej stronie.

Jeżeli lubisz pracować przy fajnych i kreatywnych projektach, lecz jednak nie chcesz szukać co chwilę nowych Klientów i prowadzić z nimi korespondencji - to właśnie Ciebie szukamy.

Co oferujemy:
1. Aktualizowaną na bieżąco kolejkę projektów do zrealizowania - zapewniamy, że będziesz mógł swój biznes oprzeć tylko o nasze zlecenia, które w 100% wypełnią Twój czas.
2. Podczas współpracy masz do dyspozycji z naszej strony Project Managera, opiekuna Klienta igrafika, który przygotowuje dla Ciebie potrzebne materiały graficne. Osoby te są do Twojej dyspozycji na Teamsie, pod mailem jak i pod telefonem od 8:00 do 15:30.
3. Profesjonalnie przygotowane i usystematyzowane oczekiwania Klienta wobec strony.
4. Przy owocnej współpracy oferujemy także udostępnienie profesjonalnego sprzętu do pracy (komputer, monitory 2K / 4K, itd.) 

Czego oczekujemy? (obowiązkowe wymnagania)
1. Doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych stron, zoptymalizowanych pod każdym kątem, działających szybko, płynnie i osiągających dobre wyniki w testach.
2. Pełnej dostępności i dyspozycyjności od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku na Teams, mailu i pod telefonem.
3. FV 23% (koniecznie) - może być przy użyciu portalu useme . pl
4. Nstawienia na zadowolenie Klienta, poprzez pełne zaangażowanie w projekty i także samodzielne ingerowanie w podnoszenie ich jakości.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Pro Pixel

Pro Pixel

2021.12.06: Witam, jestem freelancerem i z chęcią wykonam to zlecenie. Działam w branży już 10 lat. Zapewniam konkurencyjne ceny, umowę o dzieło i wparcie techniczne. Proszę o kontakt na ►info@propixel.pl◄ w celu ustalenia wszystkich szczegółów i dokładnej wyceny. Portfolio ►www.propixel.pl◄ Zapraszam do współpracy!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
RahpCompany Usługi Prestashop - Rozwiązania / Projektowanie / Usuwanie Usterek

RahpCompany Usługi Prestashop - Rozwiązania / Projektowanie / Usuwanie Usterek

2021.11.30: Jestem programistą. Projektuję strony internetowe. Specjalizuję się w usługach prestashop oraz wordpress- integracje / rozwiązania / projektowanie / funkcjonalność / administracja / usuwanie usterek i błędów.. Chętnie nawiążę z Panem współpracę i zaoferuję najatrakcyjniejszą ofertę wśród konkurencji. Proszę o kontakt mailowy: biuro@raphcompany.pl lub telefoniczny: 695 512 303 A także portfolio ZAPRASZAM na stronę: raphcompany.pl. Wystawiam FV 23%, pełna dostępność

40 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2021.11.29: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ABC hosting

ABC hosting

2021.11.29: Jesteśmy zainteresowani. obsluga@cba.pl

300 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Nowa Strona Internetu

Nowa Strona Internetu

2021.11.26 (zmieniono 2021.11.26 o 13:28): Witam z chęcią podejmę się tego zadania od zaraz Szybka realizacja wystawiam faktury VAT Tel: 696-067-037 E-Mail: nowastronainternetu@gmail.com Pozdrawiam.

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
PROWWW.PL ŁUKASZ GÓRALSKI

PROWWW.PL ŁUKASZ GÓRALSKI

2021.11.26: Od jakiegoś czasu poszukuję takiej firmy do współpracy, gdyż na co dzień pracuję dla łącznie kilku takich firm i ze zleceniami rzeczywiście bywa różnie. ad. 1-4 spełniam te warunki, aczkolwiek niestety ze względu na NDA ciężko pochwalić się tymi stronami dla innych firm. Mogę natomiast testowo wykonać jedno zlecenie, żebyśmy się sprawdzili we współpracy. Cena zoptymalizowanej strony z gotowego theme'a to około 600zł brutto.

600 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Strony WWW WordPress Sklepy Internetowe WooCommerce Tworzenie Projektowanie SEO Pozycjonowanie

Strony WWW WordPress Sklepy Internetowe WooCommerce Tworzenie Projektowanie SEO Pozycjonowanie

2021.11.25: Zapraszam do współpracy - WP-Magik. Tel. 792728888, email: jedenna1000000@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jakub Karczyński

Jakub Karczyński

2021.11.25: Dzień dobry. Jestem projektantem stron internetowych w Wordpress. Tworzę zarówno strony, blogi, jak i sklepy internetowe. Tworzyłem także strony na podstawie projektów graficznych. Mam także doświadczenie w pracy za pomocą HTML/CSS. Odbyłem także kurs na testera manualnego. Interesuję się także SEO i Google Ads. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio :www.stronadlakazdego.pl StronaDlaKazdego - Strona dla każdego Projektowanie stron oraz sklepów internetowych w Woordpress. Skuteczne pozycjonowanie stron. Opieka nad stronami internetowymi. www.stronadlakazdego.pl Pracuję jako freelancer, wystawiam fakturę. Pozdrawiam Jakub Karczyński

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Codency

Codency

2021.11.25: Witam, z wielką chęcią wykonamy dla Państwa powyższe zlecenie. Zachęcamy do kontaktu na e-mail codency.info@gmail.com lub pod numerem telefonu 698 745 605. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Marketer Internetowy

Mateusz Marketer Internetowy

2021.11.25: Witam! W cenie oferuje hosting na rok. Strona z nowoczesną szatą graficzną, zgodną z najnowszymi standardami na CMS Wordpress. Prace wykonujemy jak najszybciej. Portfolio : strony-internetowe.radom.pl/ Mail : programista@pozycjonowanie-bloga.pl W przypadku kontaktu, proszę o link do tej oferty, bym mógł się merytorycznie do niej odnieść. Pozdrawiam

600 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
PRODO.PL - TWORZENIE SKLEPÓW PRESTA SHOP, TWORZENIE STRON WORDPRESS pomoc wsparcie poprawki po innych wykonawcach.

PRODO.PL - TWORZENIE SKLEPÓW PRESTA SHOP, TWORZENIE STRON WORDPRESS pomoc wsparcie poprawki po innych wykonawcach.

2021.11.25: Zapraszamy www.prodo.pl

1 200 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
iREBU Agencja Interaktywna

iREBU Agencja Interaktywna

2021.11.25: >> Poznań / Wordpress / roboczogodzina od 60 PLN PROMOCJA / 120 PLN do 14 dni / faktura VAT, oferuję rozliczenie czasowe, raport z prac z dokładnością do minut, koszt zależny od priorytetu zadania, w przypadku przedpłaty, pakiet o wartości 900 PLN / po rabacie 765 PLN, pakiet o wartości 600 PLN / po rabacie 540 PLN, ponad 10 lat doświadczenia, profesjonalne doradztwo, zobacz przykłady moich prac i bądź spokojny o jakość projektu graficznego, Specjalista WordPress / Responsive Developer / Art Designer, pomagam firmom wyróżnić się w internecie i osiągać sukcesy, więcej informacji irebu.pl/o-programowanie, zapraszam do kontaktu, tel.: (+48) 579 066 987, e-mail: oferia@irebu.pl
Skype +48 579 066 987

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
511-474-708

511-474-708

2021.11.25: Dzień Dobry ! Zapraszam do dobrej współpracy. Proszę o kontakt telefoniczny lub @. Strony Internetowe, Sklepy Internetowe to nasza Pasja. Solidne Rekomendacje oraz portfolio. Odpowiem na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub zwrotnie w wiadomości @ Dodatkowo dokonam wyceny ustalonych prac i przystąpimy do realizacji zadania. Zapraszam do kontaktu. E-mail: biuro@tings.pl - Tel.: 511-474-708 - www.tings.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paweł Wegners

Paweł Wegners

2021.11.25: Cena za przygotowanie 1motywu do wymagań / za max 20roboczogodzin. Przykład zlecenia ze stawką - poproszę. Zapraszam → info@luxpartner.pl Fra VAT, gwarancja, serwis 1 rok. Optymalizacja, szybkość, pozycjonowanie, WordPress, Joomla!, Drupal. Paweł Wegners 607831701 ↖ Ostatnie realizacje https://dezynsekcja-koszalin.pl/ https://chirurgspecjalista.pl https://adwokatkm.pl https://natviol.com http://www.wakacjegaski.pl/ https://ajnieruchomosci.pl https://www.krystianbiarda.com/ https://visitkoszalin.pl https://statekkornik.com.pl/ + 1000 serwisów, https://luxpartner.pl/portfolio

1 230 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Wiktor Wiśniewski

Wiktor Wiśniewski

2021.11.25: Dzień dobry, jestem zainteresowany współpracą. Proszę o więcej szczegółów na: kontakt@wisniewskiw.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pawel Goc

Pawel Goc

2021.11.25: Jestem wstępnie zainteresowany współpracą. Zakres prac (dostrajania stron) jedynie w zakresie możliwości technicznych szablonów i wtyczek + CSS. 30 PLN godzina. Rozliczanie przez UseMe, kontrola pracy za pośrednictwem serwisu Trello. Szczegóły do dalszych ustaleń. PORTFOLIO dotychczasowych prac jak i REFERENCJE klientów dostępne na: www.softdesign-studio.pl | pawel.goc@gmail.com | WhatsApp/Tel.: 696 867 589. Przy kontakcie proszę o NUMER LUB LINK DO ZLECENIA!

30 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Piotr | PSZ System

Piotr | PSZ System

2021.11.25: Witam, Proszę o przesłanie szczegółów na e-mail: pszsystem@gmail.com - potrzebne jest więcej informacji do wyceny. Zapewniam szybki kontakt i wsparcie również po wykonaniu zlecenia. Za wykonane prace wystawiam faktury. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z opiniami.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2021.11.25: Kwota od. Portfolio→ tomlot.eu/portfolio | kontakt@tomlot.eu | 15 lat w IT

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
studio reklamy - mrbanana

studio reklamy - mrbanana

2021.11.25: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą. Robimy to co lubimy i to co potrafimy najlepiej, tworząc firmę, z którą sami byśmy chcieli współpracować. Zapraszam do obejrzenia naszego portfolio, które znajduje się na naszej stronie www.mrbanana.pl i do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, Email: halo@mrbanana.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
WEBIDEAS Piotr Nowak

WEBIDEAS Piotr Nowak

2021.12.02: Witam, chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną zajmującą się głównie tworzeniem stron www, sklepów internetowych, systemów CRM oraz aplikacji mobilnych. Posiadamy 10 letnie doświadczenie poparte wieloma zrealizowanymi projektami. Nasze portfolio: http://webideas.pl/portfolio/ Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz pomoc techniczną w cenie. Profesjonalne wykonanie zgodnie ze standardami W3C oraz optymalizację kodu pod wyszukiwarki. Posiadamy własny autorski CMS dzięki któremu zarządzanie stroną jest niezwykle intuicyjne i proste a także korzystamy z systemów opensource jak ModX, PrestaShop czy Wordpress. Wystawiamy faktury VAT. Kontakt telefoniczny 665-257-827 email: kontakt@webideas.pl Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Firma Grandios Tomasz Zawierucha

Firma Grandios Tomasz Zawierucha

2021.11.26: Witam, jestem zainteresowany. Proszę o więcej informacji na biuro@grandios.com.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agata Skrzypczak

Agata Skrzypczak

2021.11.26: Witam. Zapraszam do kontaktu Poniżej moje usługi oraz projekty https://www.olx.pl/d/oferta/strony-www-sklepy-internetowe-uslugi-graficzne-CID619-IDHJzqV.html Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
PAWEŁ JÓŹWIAK ARLEK.PL

PAWEŁ JÓŹWIAK ARLEK.PL

2021.11.25: POSIADAMY NAJWIĘKSZE PORTFOLIO W POLSCE – ARLEK.PL – PONAD 3000 REALIZACJI HURTOWNIASTRON.PL Chętnie podejmiemy się wykonania strony Na swoim koncie mamy ponad trzy tysiące stron o podobnym poziomie trudności Nasze realizacje znajdą Państwo pod adresem Arlek.pl Nasza oferta jest w pełni kompleksowa, strony wykonujemy w jasno podanej cenie końcowej, bez ukrytych opłat i haczyków.  W ofercie znajduje się już hosting, domena, poczta oraz certyfikat SSL, a nasze strony są dostosowane do urządzeń mobilnych. Strony zawsze tworzymy do pełnej satysfakcji klienta, nigdy nie narzucamy określonej liczby poprawek. Czas realizacji 3-5 dni do projektu a następnie uwagi i wskazówki do pełnej satysfkacji z Państwa strony Zapraszamy do współpracy Arlek.pl biuro@arlek.pl 793784145 Serdecznie Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo