Naprawa kont Google Merchant

(2205221)

Zleceniodawca:
Krzy... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Witam,

Potrzebuję pomocy przy weryfikacji google merchant. Opadły mi ręce, ponieważ weryfikacja stron to chyba jakaś śmieszna loteria :)

Posiadam wraz z wspólnikiem 4 konta google merchant oraz kilkanaście stron internetowych w różnych językach (asortyment po za 1 wyjątkiem ten sam).

Część stron, niezależnie od konta jest wyrzucana z google merchant jako wprowadzanie w błąd. Po kilku werifikacjach i pomocach na infolinii (poprawy regulaminów i opisów) nadal nie jestem w stanie odblokować takich stron.

I teraz ta zabawna część:

2 różne konta 2 różne strony na Niemcy i Austrie, regulaminy takie same (różne firmy), produkty też - na jednym koncie działa bez zarzutów na drugim nie.

3 różne konta i 3 różne strony (UK) - 2 nie działają pomimo znaczących poprawek w regulaminach i opisach, jedna działa bez zarzutów (teoretycznie gorsza od 2 wcześniejszych)

Nie wiem czy to ma jakiś związek z wyborem operatora natomiast problem najczęściej występuje przy shopify (tam też jest postawiona większa część sklepów). Home w PL - OK, Woocommerce w PL - OK, Wix w UK - OK. Dodam, że właśnie API z Shopify jest na tyle specyficzny, że ściąga większość produktów z błędami (numery GTIN, chociaż są ładnie uzupełnione :))

Zależy mi głównie na tym, żeby nie wyłapać większych blokad. Jeśli ktoś czuje się na siłach i wie co zrobić to bardzo proszę o kontakt - nie chciałbym aby zgłosił się ktoś kto uzna, że czuje się na siłach a nie ma wprawy w takich tematach :)

Pozdrawiam serdecznie

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2022.01.14: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 1399zł | 150tys użytkowników - 229 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy: Strony www | Sklepy Internetowe | Kampanie Reklamowe | Projekty Graficzne | Obsługę Allegro | Copywriting | Obsługę Social Media KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2022.01.10: Nie jest Pan jedyny. Posiadam doświadczenie w Merchants. Również mam problem z GTIN. "Obsługa" z Google jest odpisuje szablonami, nie jest pomocna. Niektóre zgłoszenia ciągnął się miesiącami. Nie ma na to rady, jak tylko kontakt z Google i wymagania aby wskazali dokładną komplikację.

666 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

2022.01.09: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo