Reklama Google ADS - Szkolenie

(2205705)

Piaseczno

Zleceniodawca:
Bartosz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 84 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4
Średni koszt realizacji: 200 zł/godzina  

Poszukuję osoby do przeszkolenia pracownika z Google ADS (stacjonarnie w Piasecznie lub zdalnie). Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

2022.01.13: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
3Mindset

3Mindset

2022.01.12: Dzień dobry, z przyjemnością podejmiemy się przeprowadzenia szkolenia w zakresie Google Ads w formie zdalnej. Bardzo proszę o podesłanie szczegółów na maila: d.piosik@3mindset.pl.

200 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Marcin Kuźma

Marcin Kuźma

2022.01.12: Witam, chętnie podejmę się zlecenia. posiadam wieloletnie doświadczenie w kampaniach Google Ads. Godzina szkolenia to 200zł netto

250 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Izzehpol

Izzehpol

2022.01.12: Dzień dobry, Oferuję przeszkolenie przez profesjonalnego trenera z wyrobionymi setkami godzin szkoleń w ramiach między innymi Startup Academy i TechSoup Polska. Jest możliwy dojazd i szkolenie na miejscu. Na koniec dostaniecie państwo materiały (200+ stron prezentacji) oraz 3 miesiące darmowej konsultacji. Proszę o kontakt : 505214124. Stawka do negocjacji po dokładnym ustaleniu ofert.

90 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo