Stwórz kwestionariusz: Społeczne rozumienie przemocy

(2205763)

Radom

Zleceniodawca:
Miłosz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Stwórz kwestionariusz w oparciu o aktualną wiedzę psychologiczną (np.: https://www.niebieskalinia.pl/o-zjawisku-przemocy) oraz podstawy metodologiczne.

Z uwagi na wielowymiarowość zjawiska przemocy można skoncentrować się na wybranym obszarze, określonych formach, czy konkretnym problemie. To może dotyczyć zarówno mitów kulturowych, jak i sprawdzenia ogólnej wiedzy danej próby społecznej. Interpretacja tematu i sposób jego uszczegółowienia zależy od Twojej kreatywności i zainteresowań badawczych.

Miej na uwadze, że tworzenie kwestionariusza to nie tylko ,,co chcę się dowiedzieć?” (I w konsekwencji, jakie pytania muszę postawić, żeby uzyskać pożądane informacje), ale również ,,kto jest moją grupą badawczą?” oraz ,,dlaczego?”

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Marta Wasilewska

Marta Wasilewska

2022.01.14: Specjalizuję się w konstruowaniu narzędzi badawczych, w tym kwestionariuszy ankiet na potrzeby prowadzonych badań naukowych i obszernych opracowań (prace dyplomowe). Kwestionariusz zgodnie z obowiązującą metodologią. Zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę. Marta tel. 793 297 983

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Ewa Jabłońska

Ewa Jabłońska

2022.01.14 (zmieniono 2022.01.14 o 07:03): Dzień dobry, mogę stworzyć taki kwestionariusz, jednak proszę o wysłanie ustalonej kwoty za napisaną przeze mnie treść po wysłaniu przeze mnie połowy teksty i po wysłaniu kolejnej połowy następnej części honorarium. Proszę też o uregulowanie poprzedniego zlecenia, które napisałam a za które Pan nie zapłacił. Mój e-mail:enred2019@gmail.com

30 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo