Kodowanie portali internetowych na PHP na bazie plików psd.

(2205935)

Gliwice

Zleceniodawca:
Samatix ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 56 dni
Budżet zlecenia: 15 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 9

Poszukujemy kolejnego, stałego partnera do współpracy przy kodowaniu naszych projektów portali internetowych na PHP, na bazie przygotowanych przez nas plików psd.

W tym wypadku, interesują nas głównie portale ogłoszeniowe, portale typu start-up, portale aukcyjne, społecznościowe, platformy handlowe i tym podobne.


Jak wygląda współpraca z nami:

1. Zawsze dostarczamy gotowy plik psd. Z projektem do zakodowania. Oczywiście wszystko na warstwach, zgodnie z technologią i porządkiem w folderach z poprawnie zatatuowanymi warstwami.

2. Dostarczamy trzy dokumenty z opisem projektu:

a) uzupełniony przez naszego Klienta „Formularz Oczekiwań Klienta”, w którym zebrane są wszystkie oczekiwania ws projektu.
b) Plik „dla kodera”, który tworzy nasz grafik projektując widok graficzny, w którym opisuje swoją wizję oraz „co” i „jak” powinno działać, aby koder nie musiał się niczego domyślać.
c) specyfikacja funkcjonalna, napisana indywidualnie pod realizację, która powstaje na bazie przeprowadzonych z Klientem kilkugodzinnych warsztatch. 

3. Do dyspozycji jest cały czas na Teamsie, pod skrzynką i telefonem (w godzinach 8-15)
a) grafik
b) opiekun naszego Klienta
c) osoba od dokumentacji
d) osoba od audytów
e) project manager

Przejmujemy pełny kontakt z Klientem, więc to odpada całkowicie Państwu.
Dysponujemy całym zespołem do Państwa pomocy, co pozwala na szybki przebieg realizacji.


Czego oczekujemy?

1. Przede wszystkim sporego zaangażowania w projekt. Własnej inicjatywy aby jak najbardziej podnieść jakość projektu.

2. Drobnych poprawek w ramach realizacji. Nie może być tak, że Klient poprosi o zmianę koloru przycisku i musi dopłacić 50 zł. (Oczywiście większe zmiany są płatne – czuwamy nad tym i również zdajemy sobie sprawę, że projekt, który generuje większe nakłady pracy i czasu, musi być „dorozliczony” – lecz jednak bardzo ważne jest dla nas, aby unikać absurdów, typu „za dodanie drugiego wiersza z drugim adresem mailowym – dopłata 100 zł.” …

3. Dostępności na Teamsie, pod skrzynką mailową i telefonem w godzinach 8:00 – 15:00.

4. Koniecznie FV 23% (!) Ps. rozliczenie może być poprzez portal useme.pl

5. DOświadczenia / portfolio


1. Dostarczamy kompletny projekt psd., z pełnym opisem funkcjonalności, założeń itd.
2. Dostarczamy więcej zleceń w msc, niż są Państwo wykonywać. 3 – 6 projektów dla jednego partnera to standard w każdym miesiącu.
3. Przejmujemy w pełni kontakt z Klientem, udostępniając Państwu naszych pracowników dla płynnego, zwinnego i szybkiego przebiegu realizacji.
4. Angażujemy bardzo duże środki w to, aby zapewnić płynność w ilości zleceń – do tego stopnia, że gdyby Państwu odpowiadała taka forma (większość naszych partnerów tak pracuje), to mogą Państwo w 100% polegać na naszych zleceniach (o ile oczywiście będziemy zadowoleni ze współpracy).

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Agencja Netrizon

Agencja Netrizon

2022.01.14: Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. 7 letnie komercyjne doświadczenie. Nasza stawka godzinowa to 100zł netto faktura. Część z naszych realizacji mogą Państwo znaleźć na https://netrizon.eu/ Zapraszam do kontaktu mailowego hello@netrizon.eu Pozdrawiam, Daniel.

100 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
EANHUNTER Sp z o.o

EANHUNTER Sp z o.o

2022.01.14: Chciałabym zaprosić Państwa do współpracy z nami ponieważ działamy szybko i samodzielnie.  Doradzimy i wykonamy projekt w najwyższych standardach. Stawiamy na nowoczesność i oryginalność każdego projektu. Zadzwoń i porozmawiajmy o tym projekcie i zacznijmy działać: +48 733 259 515 https://eanhunter.pl/  Zapraszam do nas!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
cdx.pl

cdx.pl

2022.01.13: Witam już wysyłałem chęć współpracy z Państwem w innym zgłoszeniu ale jeszcze raz napisze ;-). Chętnie nawiążę z Państwem takową współpracę. Współpracuję w ten sposób z paroma agencjami. Kontakt ze mną jest szybki i rzeczowy jak i realizacje zlecenia (przykładowo stronę onepage w całości wykonuję w jeden dzień). Cena wykonania oczywiście jest do dogrania. Proponuję kontakt telefoniczny aby ustalić szczegóły co do kodowania itp. tel: +48 512 478 698, strona www jak i realizacje na stronie: www.cdx.pl

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Hackeo - Programowanie & Marketing

Hackeo - Programowanie & Marketing

2022.01.13: Z przyjemnością podejmiemy się wykonania zlecenia. Jaka jest największa zmora zlecających? Nierzetelni wykonawcy. Z nami tego nie doświadczysz. Dlaczego? Od ponad 9 lat tworzymy zespół, który wykazuje się w swojej pracy wielkim zaangażowaniem i efektywnością. ⇢ CO MOŻEMY dla Ciebie zrobić? CHATBOT, WEB DESIGN, APLIKACJE MOBILNE, OUTSOURCING IT, AUDYT IT / UX / SEO, SOCIAL MEDIA, KAMPANIE MARKETINGOWE, APLIKACJE DESKTOP, PROJECT MANAGEMENT, IoT SYSTEMS ⇢ Zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów i wyceny ⇢ Wystawiamy Fakturę VAT ⇢ Gwarancja 2 lata ⇢ Support ⇢ tel. 668470706 ⇢ e-mail: help@hackeo.pl ⇢ www.hackeo.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Lavora Digital Agency

Lavora Digital Agency

2022.01.13: Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Realizacje: www.lavora.pl - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - biuro@lavora.pl
+48 12 445 82 83

15 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

2022.01.13: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2022.01.13: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Damian Kowalski

Damian Kowalski

2022.01.13: Dzień dobry. Bardzo chętnie podejmę się współpracy. Portale ogłoszeniowe, aukcyjne, społecznościowe, start-upy to dokładnie to, czym się zajmuję. Kilka przykładów realizacji mogą Państwo znaleźć na kowalskikoduje.pl. Zapraszam do kontaktu: kowalskicodes@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CodeCats.pl

CodeCats.pl

2022.01.13: Witam serdecznie. Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Wykonywaliśmy już podobne zlecenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w tym segmencie. Nie jesteśmy kolejną firmą, która nie wnosi czegokolwiek więcej poza stroną ograniczoną do przepełnionego wtyczkami WordPressa. Znamy się na tym co robimy i jesteśmy w tym najlepsi. Specjalizujemy się w bardzo nietypowych, technicznych zleceniach ale również projektujemy grafikę czy tworzymy dedykowane oprogramowanie. Wysłałem do Państwa wiadomość prywatną gdzie odpowiedziałem o nas szerzej. Nasze portfolio znajdą Państwo na CodeCats.pl | Kontakt do nas: kontakt@codecats.pl lub telefon - 609 048 314

1 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo