Prosty sklep internetowy własnej marki

(2205937)

Sosnowiec

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 10 dni
Budżet zlecenia: 3 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 23
Średni koszt realizacji: 3 500 zł/całość  

Zlecimy wykonanie sklepu internetowego na wzór już istniejącego, ale nie spełniającego naszych oczekiwań. Preferujemy Presta Shop, ale rozważymy też inne opcje.

Zależy nam na tym, by sklep był intuicyjny, ponieważ będą nim zarządzać osoby nie mające wiedzy programistycznej.

Oczekujemy przedstawienia wersji "demo", aby przetestować funkcjonalności, a także zaproponowania kilku opcji layoutu do wyboru (oczywiście schematycznie).

Interesują nas wyłącznie oferty z minimum trzyletnią gwarancją oraz możliwość dodatkowych konsultacji/interwencji już po uruchomieniu sklepu (płatnych dodatkowo zgodnie ze stawką wykonawcy, nie w formie abonamentu).

Ramowe wytyczne:

Od strony klienta:

1. Przyjazny, dynamiczny, przejrzysty layout. Na pierwszej stronie muszą być widoczne wybrane produkty (np. promocje albo  rotacyjnie). Może jakaś ciekawostka typu „czy wiesz że” albo artykuły fachowe.

2. Menu: od razu widoczne główne bloki (4 z opcją dodania jeszcze 1-2 w przyszłości). Po najechaniu na kategorię pojawia się rozwijana belka z doszczegółowieniem danej kategorii (max 5-6 kategorii). Można więc od razu kliknąć w główną kategorię i obejrzeć wszystko, albo rozwinąć beleczkę i kliknąć konkretną kategorię.

3. Rejestracja: do jednego maila może być przypisane jedno konto.

3. Rozróżniamy klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Przy rejestracji przedsiębiorcy muszą podać dodatkowo NIP.

4. Przedsiębiorca może zaznaczyć opcję „faktura”, odbiorca indywidualny dostaje tylko paragon.

5. Strefa logowania: na koncie klient widzi historię zamówień, aktualny status zamówienia.

6. Można zakupić bez logowania – jako gość.

7. Łatwy i szybki proces zakupowy – od kliknięcia w „kup”, przez koszyk, wybór sposobu dostawy i płatności i sam zakup. Wszystko na jednej stronie, aby całość zajmowała minutę.

8. Wyszukiwarka powinna wyrzucać też wyniki zbliżone, jeśli ktoś pomyli się w nazwie.

9. Dobrze widoczne dane kontaktowe: telefon, mail. Responsywne – żeby można było przy ich pomocy od razu dzwonić/wysłać maila.

10. Ikonki FB, YT, LinkedIn oraz odnośnik do naszej strony korporacyjnej i do landingu.

11. Przy każdym produkcie wyraźny odnośnik (może taki „guzik”?) przerzucający na kartę katalogową tego produktu na naszej stronie korporacyjnej.

12. Dodatkowo przy produktach możliwość wrzucenia grafiki lub osadzenia filmu z YT.

13. Usprawnienia i podpowiedzi: ostatnio oglądane, inne w tej kategorii, promocje, do darmowej wysyłki brakuje X zł.

14. Jednorazowe oferty specjalne: rabat do kolejnych zakupów za zapisanie się na newsletter, darmowa pierwsza wysyłka przy zakupie powyżej określonej kwoty.

Od strony administratora:

15. Dodawanie produktów i aktualizowanie stanów magazynowych z excela (na ten moment bez integracji z ERP, ale z zostawieniem furtki do tego).

16. Wydruk dokumentów zakupu (na jednej stronie!).

17. Podsumowanie aktualnych zamówień z informacjami o stanie, ewentualnie z możliwością dodania notatki (mamy tyle zamówień, tyle już spakowaliśmy, tyle wysłaliśmy, tyle czeka na odbiór, w tylu mamy braki i czekamy na dostawę).

18. Automatyczne maile do klientów z informacją o każdym etapie realizacji zamówienia (przyjęte, opłacone, w realizacji, spakowane, wysłane, dostarczone).

19. Możliwość działań masowych: włączanie i wyłączanie produktów, zmiana cen, dodawanie jakiejś informacji.

 

Zachęcamy do kontaktu i prosimy o zaproponowanie terminu wykonania prac.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
WEBKS - Usługi informatyczne

WEBKS - Usługi informatyczne

2022.01.14: Zapraszam do współpracy. Wdrożenia realizujemy przywiązując szczególną uwagą na aspekty graficzne, funkcjonalne oraz wydajnościowe + Mobile First Design. Kontakt z Nami: biuro@webks.pl / 724 862 262
724 862 262

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Beata Kujawa

Beata Kujawa

2022.01.14: Dzień dobry, chętnie wykonam zlecenie. Przesyłam portfolio: https://mypixmedia.eu/ Mam duże doświadczenie 10 lat w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów, każdy mój projekt jest oryginalny i dopasowany do Państwa działalności, na życzenie mogę zająć się promocją w sieci, ustawieniem reklam google ADS, Facebook ADS, wizytówki google,map inne... Na życzenie FV .Zapraszam do kontaktu: 796-445-079 lub bea.kujava@gmail.com

4 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Cypis.net Dariusz Zapisek

Cypis.net Dariusz Zapisek

2022.01.14: D.zapisek@cypis.net

7 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
cgm Group

cgm Group

2022.01.14: Jesteśmy autoryzowanym resellerem Shopera. Osoba, która została przydzielona do Państwa zapytania to: Karol Niezgoda. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze swoim opiekunem, który odpowie na wszystkie pytania i rzeczowo wyceni usługi. Bezpośredni kontakt do Pana Karola: +48 531 731 317 e: karol.niezgoda@cgmarketing.pl. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną ofertą naszej agencji na www.cgmarketing.pl i Portfolio - cgmarketing.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

2022.01.13: CoolBrand od 2012 roku z sukcesami projektuje i wdraża strony internetowe, systemy e-commerce, portale oraz aplikacje mobilne dla Klientów w Polsce i za granicą. Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie a dzięki dogłębnej analizie skutecznie realizujemy założenia biznesowe. Innowacyjne podejście i znajomość aktualnych trendów pozwalają nam na realizację wysokiej klasy systemów IT. Przykładowe realizacje: citroen.lublin.pl, electromobilitypoland.pl, bmspolska.pl, laneperfumy.pl, naturikke.pl oraz wiele innych. Mocnym filarem naszej firmy jest kompleksowe wsparcie firm w zakresie skutecznego e-marketingu. Jesteśmy Partnerem Google co potwierdza nasze kompetencje w tym zakresie oraz gwarantuje wysoką jakość usług. Zapraszam do współpracy biuro@coolbrand.pl +48 509 782 674    

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agencja Kreatywna Eviv

Agencja Kreatywna Eviv

2022.01.13: Witam. Chętnie wykonam sklep na Prestashop. Szablon Leotheme. Wdrożenie kampani Google Ads. Remarketing Facebook.

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Internety.com - Nowoczesne Strony | Sklepy Internetowe | Branding

Internety.com - Nowoczesne Strony | Sklepy Internetowe | Branding

2022.01.13: Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą, działamy na rynku 15 lat, zrealizowaliśmy wiele projektów o różnym stopniu zaawansowania, posiadamy kilkanaście pozytywnych ★★★★★ ocen w serwisie Oferia. Jakość jest dla nas decydującym czynnikiem, dbamy o najwyższe standardy wizualne, użytkowe i technologiczne. Więcej informacji: https://Internety.com. Adres e-mail: mail@internety.com. Zapraszam do kontaktu celem ustalenia szczegółów.
699 713 789

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Nowa Strona Internetu

Nowa Strona Internetu

2022.01.13: Witam z chęcią podejmę się tego zadania od zaraz Szybka realizacja wystawiam faktury VAT Tel: 696-067-037 E-Mail: nowastronainternetu@gmail.com Pozdrawiam.

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Wojoweb

Wojoweb

2022.01.13: Dzień dobry, Chętnie podejmę się wykonania profesjonalnego sklepu z indywidualna grafika opartym na systemie Prestashop. Cena nie zawiera regulaminu, dodania produktów i zakupu modułów. Portfolio na stronie https://wojoweb.pl/realizacje/sklepy-internetowe/ Dostępna FVAT (cena netto). Zapraszam do współpracy contact@wojoweb.pl | telefon: 508550522

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Hackeo - Programowanie & Marketing

Hackeo - Programowanie & Marketing

2022.01.13: Z przyjemnością podejmiemy się wykonania zlecenia. Jaka jest największa zmora zlecających? Nierzetelni wykonawcy. Z nami tego nie doświadczysz. Dlaczego? Od ponad 9 lat tworzymy zespół, który wykazuje się w swojej pracy wielkim zaangażowaniem i efektywnością. ⇢ CO MOŻEMY dla Ciebie zrobić? CHATBOT, WEB DESIGN, APLIKACJE MOBILNE, OUTSOURCING IT, AUDYT IT / UX / SEO, SOCIAL MEDIA, KAMPANIE MARKETINGOWE, APLIKACJE DESKTOP, PROJECT MANAGEMENT, IoT SYSTEMS ⇢ Zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów i wyceny ⇢ Wystawiamy Fakturę VAT ⇢ Gwarancja 2 lata ⇢ Support ⇢ tel. 668470706 ⇢ e-mail: help@hackeo.pl ⇢ www.hackeo.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
PS Design - Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Indywidualne Wdrożenia Motywów

PS Design - Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Indywidualne Wdrożenia Motywów

2022.01.13: Witam serdecznie i zapraszam do kontaktu oraz współpracy. W cenie jest uwzględnione: indywidualny projekt graficzny, wdrożenie, dostosowanie do urządzeń mobilnych takich jak tablety oraz smartfony, optymalizacja, funkcjonalność, konfiguracja, gwarancja. Inne możliwości do ustalenia po kontakcie. Proszę o podesłanie szczegółów (specyfikacji) w celu dokładnej wyceny zlecenia. Przykładowe realizacje: https://psdes.eu/ Email: kontakt@psdes.eu Wystawiam FV Telefon/Whatsapp: +48790504139

9 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Jakub Karczyński

Jakub Karczyński

2022.01.13: Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu na adres mailowy kontakt@stronadlakazdego.pl lub telefon 604 547 771. Robię strony zarówno w Wordpresie jak i HTML/CSS. Zapraszam też do zapoznania się z moim portfolio na stronie www.stronadlakazdego.pl Stawiam przy ich robieniu na estetyczny wygląd strony. Mam doświadczanie w robieniu zarówno blogów jak i sklepów na Wordpressie. . Wystawiam faktury. Pozdrawiam Jakub Karczyński

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Hypercon

Hypercon

2022.01.13: Dzień dobry, z wielką chęcią wykonamy dla Państwa platformę e-commerce. Realizowaliśmy już mnóstwo projektów tego typu, w tym funkcje dedykowane tj. wybieranie rodzaju konta (klient indywidualny/przedsiębiorca) czy aktualizowanie danych dot. produktów z Excela. Zapraszam serdecznie do kontaktu, z chęcią przedstawię szczegóły dot. realizacji. Pozdrawiam, Patryk Pawlik z agencji Hypercon. +48 578-011-055, patryk.pawlik@hypercon.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
PAWEŁ JÓŹWIAK ARLEK.PL

PAWEŁ JÓŹWIAK ARLEK.PL

2022.01.13: POSIADAMY NAJWIĘKSZE PORTFOLIO W POLSCE – ARLEK.PL – PONAD 3000 REALIZACJI Chętnie podejmiemy się wykonania strony Na swoim koncie mamy ponad trzy tysiące stron o podobnym poziomie trudności Nasze realizacje znajdą Państwo pod adresem Arlek.pl Nasza oferta jest w pełni kompleksowa, strony wykonujemy w jasno podanej cenie końcowej, bez ukrytych opłat i haczyków.  W ofercie znajduje się już hosting, domena, poczta oraz certyfikat SSL, a nasze strony są dostosowane do urządzeń mobilnych. Strony zawsze tworzymy do pełnej satysfakcji klienta, nigdy nie narzucamy określonej liczby poprawek. Czas realizacji 3-5 dni do projektu a następnie uwagi i wskazówki do pełnej satysfkacji z Państwa strony Zapraszamy do współpracy Arlek.pl biuro@arlek.pl 793784145 Serdecznie Pozdrawiam

3 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Desigo Sp. z o.o.

Desigo Sp. z o.o.

2022.01.13: Dzień dobry, Proponujemy utworzenie projektu strony www która będzie responsywna oraz zoptymalizowana pod kontem SEO. Nowoczesna i zgodna z najnowszymi trendami i standardami. Nie narzucamy gotowego szablonu i dostosowujemy się do wymagań klienta. Proponujemy wykonanie projektu w oparciu o system CMS, posiadający wiele udogodnień i narzędzi ułatwiających zarządzanie stroną po jej wykonaniu np.: edycja treści, zmiana zdjęć, grafik oraz dodawanie nowych podstron bez konieczności posiadania fachowej wiedzy. Jeśli bedą Państwo zainteresowani zawsze przygotowujemy PROTOTYP strony -NIEZOBOWIAZUJĄCO, jeśli się spodoba to wtedy podpisujemy umowę

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

Tworzenie Stron Internetowych - Sklepy Prestashop - Pozycjonowanie Stron

2022.01.13: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Lavora Digital Agency

Lavora Digital Agency

2022.01.13: Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Realizacje: www.lavora.pl - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - biuro@lavora.pl
+48 12 445 82 83

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2022.01.13: Przewiduję ~20 dni. Portfolio→ tomlot.eu/portfolio | kontakt@tomlot.eu. 15 lat w IT

6 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
PrestaPremium Com

PrestaPremium Com

2022.01.14: Specjalizacja prestashop. www.prestapremium.com/portfolio ★ Zapewniam odpowiednie wsparcie/gwarancję, wystawiam fakturę vat ★ Cena jest orientacyjna, proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia ★ Zapraszam do współpracy biuro@prestapremium.com

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
egzyl.pl

egzyl.pl

2022.01.14: Witam. chętnie podejmiemy się współpracy. mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych. nasze portfolio: http://greenpage.pl/realizacje/ prosimy o kontakt w sprawie szczegółów zlecenia. mail: info@egzyl.pl - zapraszamy również do naszego sklepu z dodatkami do prestashop: prestahelp.com - przy współpracy dobre rabaty :) zapraszamy do współpracy!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2022.01.13: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Leadprogrammer Mariusz Borkowski

Leadprogrammer Mariusz Borkowski

2022.01.13: Witaj, chętnie podejmiemy się zlecenia dla Ciebie, proszę o kontakt telefoniczny 796407355 lub mail: mario@leadprogrammer.eu krolowieaplikacji.pl pozdrawiam serdecznie

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CodeCats.pl

CodeCats.pl

2022.01.13: Witam serdecznie. Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Wykonywaliśmy już podobne zlecenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w tym segmencie. Nie jesteśmy kolejną firmą, która nie wnosi czegokolwiek więcej poza stroną ograniczoną do przepełnionego wtyczkami WordPressa. Znamy się na tym co robimy i jesteśmy w tym najlepsi. Specjalizujemy się w bardzo nietypowych, technicznych zleceniach ale również projektujemy grafikę czy tworzymy dedykowane oprogramowanie. Wysłałem do Państwa wiadomość prywatną gdzie odpowiedziałem o nas szerzej. Nasze portfolio znajdą Państwo na CodeCats.pl | Kontakt do nas: kontakt@codecats.pl lub telefon - 609 048 314

1 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo