Zlecę wybudowanie garażu doklejonego do istniejącego domu

(2227881)

Chrobakowe

Zleceniodawca:
Kamil ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 56 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3
Zlecę dobudowanie garażu do istniejącego budynku jednorodzinnego. Garaż murowany, z płaskim dachem. Jest pozwolenie na budowę i wytyczony budynek przez geodete. Zapraszam do kontaktu i złożenie propozycji cenowej. Dla zainteresowanych udosteonie projekt w celu wyceny.
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Geo Industrial SA

Geo Industrial SA

2022.06.24: Szanowni Państwo, Jesteśmy producentem budynków w konstrukcji stalowej wg indywidualnego projektu, które są trwalsze i szybsze w budowie. Wykonujemy domy w tej technologii od A do Z (dom 100 m2 może powstać do stanu surowego zamkniętego w ok. 5-6 mies.). Dlaczego? Zalety konstrukcji stalowej: - Zwiększona powierzchnia netto budynku, - Przenikalność cieplna - dla ścian uzyskany jest lepszy współczynnik przy cieńszej przegrodzie, niż w konstrukcji tradycyjnej, - Szybkość wznoszenia domu, wszystkie elementy gotowe, - Brak konstrukcji drewnianych (więźba dachowa). Wszystkie potrzebne elementy, w tym dach, są wykonane z lekkiej i trwałej konstrukcji stalowej, - Niezawodność stali – jest materiałem w 100% ze źródeł odnawialnych; nie wywołuje żadnych uczuleń, ze względu na ocynk nie koroduje, nie podlega zniszczeniu przez gryzonie, grzyby, nie wymaga impregnatów. - Trwałość ok. 300-400 lat. Pozdrawiam, Mikołaj Paszkowski tel. 789977098

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
FIRMA NAKOBUD

FIRMA NAKOBUD

2022.06.26: Firma budowlano instalacyjna chętnie podejmie się tego zlecenia. inż. Dariusz Jochymczyk tel. 533 400 305 mail: nakobud@gmail.com . Zapraszamy do współpracy, oferujemy: wysoką jakość prac, możliwość zobaczenia naszych aktualnych realizacji, profesjonalne narzędzia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PAWEŁ PASTUSZKA

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PAWEŁ PASTUSZKA

2022.06.24: Witam zapraszam do kontaktu 884732083

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo