Programista React i React Native (mile widziana znajomość Javascript)

(2249927)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: 5 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2012 roku, rozwijającą narzędzia informatyczne wykorzystywane w stowarzyszeniach naukowo-technicznych w Polsce, która wywodzi się z najstarszej organizacji pozarządowej. Tworzymy narzędzia wspierające edukację i angażujemy się w rozwój młodzieży. Nasze rozwiązania wykorzystywane były przez największe olimpiady w Polsce z dziedzin ścisłych. Rozwijamy systemy informacyjne, komunikacyjne oraz rozliczania członków stowarzyszeń.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby, która zna i ma doświadczenie w technologiach "React" i "React Native". Jest to niezbędne do rozwoju narzędzi komunikacyjnych, które wykorzystujemy wewnętrznie w naszej organizacji. Są to narzędzia oparte częściowo o środowisko BigBlueButton.

Zakres zlecenia obejmuje zatem wszelkie zadania związane z opracowaniem aplikacji mobilnej do już działającego narzędzia.

Dodatkowym atutem osoby, która miałaby się podjąć zlecenia byłoby
 - doświadczenie w tworzeniu backendu dla aplikacji mobilnej (React Native)
 - doświadczenie w tworzeniu mechanizmów komunikacji pomiędzy aplikacją a zewnętrznym backendem

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy w ramach wymienionego powyżej zadania proszone są o przesłanie portfolio i swojego życiorysu zawierającego doświadczenie.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Michał Małecki

Michał Małecki

2023.01.30: Jestem indywidualnym programistą z ponad 13 letnim doświadczeniem w branży. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny do siebie. Porozmawiajmy o szczegółach projektu. Współpraca B2B. Wystawiam fakturę VAT na zrealizowaną usługę wraz z roczną gwarancją. Kontakt: michalmalecki82@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Geeknauts

Geeknauts

2023.01.26: Zapraszam do kontaktu aby omówić szczegóły 727-510-706 / marta.kiszka@geeknauts.com. Portfolio - www.geeknauts.com . Pozdrawiam, Marta
727 510 706

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SIDECODE - AGENCJA INTERAKTYWNA

SIDECODE - AGENCJA INTERAKTYWNA

2023.01.25: Dzień Dobry, chętnie podejmiemy się tego zlecenia. ● Dane kontaktowe: ✉ biuro@sidecode.pl ☏ +48 733 893 672 Nasza strona www: https://sidecode.pl ● Dlaczego my? Jesteśmy zespołem młodych doświadczonych osób znających się na swojej pracy. Sami stworzyliśmy ogromną aplikację gamingową, współpracowaliśmy z takimi markami jak Citi Bank, Taxify, Credit Agricole i wiele innych. Mamy za sobą tworzenie wielu projektów prostszych jak i tych trudniejszych. Oferujemy nielimitowaną ilość poprawek oraz wsparcie techniczne dla klientów jak i stałą opiekę z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Rafał Z WestWebCustom

Rafał Z WestWebCustom

2023.01.28: Dzień dobry Bardzo chętnie podejmę się zlecenia.. Proszę o kontakt. Podeślę portfolio na maila. Stawka do uzgodnienia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo