Magento developer

(2249935)

Rzeszów

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę pracę w projekcie dotyczym platformy b2b opartej o silnik Magento 2. Jest on rozwijany od marca 2022.
Zespół pracuje w sprintach dwutygodniowych. Projekt jest zarządzany przy użyciu jiry i confluence. Repozytoria są w gitlabie. Póki co nie ma jeszcze wdrożonego pipeline dla automatycznego wdrażania zmian backendowych w infrastrukturze klienta.

Zespół jest złożony z dwóch osób pracujących z frontendem pisanym w Next.js (react), który łączy się z API magento po Rest API.
W projekcie jest również project manager i grafik odpowiedzialny za tworzenie makiet w figmie.
Rozwój API magento jest obecnie prowadzony przez dwie osoby, ale nie jest to pełny wymiar godzin i chcemy to zmienić. Tak, by osoba dołączająca do zespołu mogła się w pełni poświęcić temu projektowi.

Co do samego magento jest wykonana integracja produktowa z PIMem. Integracja cen pobieranych z Comarch XL jest zaplanowana do wdrożenia (konkretnie to będzie integracja z connectorem budowanym przez inną firmę).
W projekcie jest też elastic search, redis cache, nginx. W planach jest też rozwój infrastruktury opartej o k8s.
W roadmapie produktowej jest rozwój różnych funkcjonalności związanych z kredytowaniem zakupów; składaniem zamówień na produkty, których nie ma w magazynie, no i wielu innych, o których trudno by było w skrócie napisać.

Realizacja projektu jest podzielona harmonogramem i na koniec marca mamy zaplanowane wydanie pierwszej wersji alpha.

Każdy kolejny etap, planowane działania, estymacje czasowe, zachodzą w zgodzie między klientem a zespołem.

Zlecenie na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia o co najmniej pół roku w przypadku udanej współpracy.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Michał Małecki

Michał Małecki

2023.01.30: Jestem indywidualnym programistą z ponad 13 letnim doświadczeniem w branży. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny do siebie. Porozmawiajmy o szczegółach projektu. Współpraca B2B. Wystawiam fakturę VAT na zrealizowaną usługę wraz z roczną gwarancją. Kontakt: michalmalecki82@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SIDECODE - AGENCJA INTERAKTYWNA

SIDECODE - AGENCJA INTERAKTYWNA

2023.01.25: Dzień Dobry, chętnie podejmiemy się tego zlecenia. ● Dane kontaktowe: ✉ biuro@sidecode.pl ☏ +48 733 893 672 Nasza strona www: https://sidecode.pl ● Dlaczego my? Jesteśmy zespołem młodych doświadczonych osób znających się na swojej pracy. Sami stworzyliśmy ogromną aplikację gamingową, współpracowaliśmy z takimi markami jak Citi Bank, Taxify, Credit Agricole i wiele innych. Mamy za sobą tworzenie wielu projektów prostszych jak i tych trudniejszych. Oferujemy nielimitowaną ilość poprawek oraz wsparcie techniczne dla klientów jak i stałą opiekę z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo