Formularz danych osobowych

(2252457)

Olsztyn

Zleceniodawca:
Leszek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 2 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wykonanie formularza wysyłanego do klienta w celu uzupełnienia danych osobowych. Następnie po otrzymaniu danych wypełniony formularz będzie wysyłany do notariusza (najlepiej plikiem w mailu) i musi być możliwość kopiowania wypełnionych wcześniej danych. Dane te powinny być również w jakiś sposób szyfrowane czy zabezpieczone.

Byłoby dobrze, gdyby dodatkowo połączyć dane z obsługą wystawiania faktur, a najlepiej jeśli udałoby się to w pełni zautomatyzować.

Dodatkowo mile widziane byłoby, gdyby zleceniobiorca rozwiązał też kwestię RODO.

Jest to ogólna wizja procedury jaką chciałbym wykonać, natomiast jestem otwarty na sugestie jak można wykonać to inaczej/lepiej, bądź prościej bazując na gotowych rozwiązaniach.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Łukasz Mijała

Łukasz Mijała

2023.03.06: Proszę o przesłanie wzoru formularza (informacji o polach w formularzu) oraz dokładne opisanie ścieżki: lukasz.mijala@gmail.com. W najtańszej opcji koszt 1000 zł - sama strona z formularzem, zapis do bazy danych w MailerLite, skąd można skopiować dane do faktury lub ściągnąć bazę w excelu. W bardziej rozbudowanej formie, w pełni zautomatyzowany proces: 6000 zł. Dodatkowo należy doliczyć cenę domeny i hostingu. Rozliczenie: faktura bez vat.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
VULCOM Tomasz Kawecki

VULCOM Tomasz Kawecki

2023.02.22: Dzień dobry, Łącząc doświadczenie programistyczne oraz Inspektora Ochrony Danych (certyfikaty) deklaruję chęć wykonania zlecenia. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo