Poszukiwany copywriter do generowania artykułów

(2254361)

Warszawa

Zleceniodawca:
Piotr ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 22 dni
Budżet zlecenia: 10 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 11
Średni koszt realizacji: 8,50 zł/1000 znaków  

Zlecę generowanie artykułów za pomocą narzędzia wraiter.detyna.pl. Korzystanie z niego jest darmowe, wymagam jedynie poprawienia generowanych treści pod względem merytorycznym i językowym. Mam przygotowane ok. 100 tematów.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Veranda Practical Office Łukasz Wasiak

Veranda Practical Office Łukasz Wasiak

2023.03.17: Dzień dobry, zapraszam do kontaktu: lukasz.wasiak@vp.pl Z naszą pomocą treści nabiorą przejrzystości i będą przystępne dla czytelnika.

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Jowita Kostrzewa Redakcja Korekta Tekstów Copywritng

Jowita Kostrzewa Redakcja Korekta Tekstów Copywritng

2023.03.16: Jestem copywriterką, korektorką i redaktorką wszelkiego rodzaju tekstów. Moje teksty są unikalne, łatwe w odbiorze, przyciągają uwagę klientów i przede wszystkim, pozbawione są błędów składniowych, ortograficznych i stylistycznych. Zapraszam na mój profil https://instagram.com/jaulialife oraz do kontaktu: kostrzewa.korekta@wp.pl Oferuję współpracę satysfakcjonującą obie strony.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Maciej Pabisiak

Maciej Pabisiak

2023.03.15: Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę trwałą współpracę. Z mojej strony mogę zagwarantować erudycję, spostrzegawczość, inteligencję, kreatywność oraz wysoką kulturę osobistą. Zawszę wykonuje powierzone mi zadania na czas. Poproszę o więcej informacji. Kontakt na email: pabisiakmaciej@gmail.com

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Dagmara Zając

Dagmara Zając

2023.03.15: Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą. Cały czas działam w temacie copywritingu, redaguję artykuły, piszę teksty, prowadzę stronę medyczną na platformie Facebook. Jestem rzetelna i terminowa.

8,50 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magdalena M.

Magdalena M.

2023.03.15: Dzień dobry. Zapraszam do współpracy oraz kontaktu na magdalenkami79@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Teksty AJK

Teksty AJK

2023.03.14: Dzień dobry, Jestem zainteresowana współpracą. Mam doświadczenie zarówno w tworzeniu, jak i redagowaniu tekstów. Zapraszam do kontaktu: teksty.ajk@gmail.com Pozdrawiam serdecznie

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Filip Czech

Filip Czech

2023.03.14: Mam bogate doświadczenie w tworzeniu unikalnych treści, które są dopasowane do wymagań klientów. Posiadam wiedzę w zakresie copywritingu oraz SEO, a także umiejętności redakcyjne, które pozwalają mi dostarczać materiały o wysokiej jakości. Potrafię również dostosować teksty do różnych celów i form przekazu, np. opisów produktów, artykułów na blogi, opisów kategorii, opisów usług itp. Moje umiejętności pozwalają mi na tworzenie treści, które będą skuteczne w pozyskiwaniu klientów i promowaniu marek w internecie. Jestem gotowy/a podjąć się nowych zleceń w zakresie copywritingu i dostarczyć Państwu treści, które będą odpowiadały na potrzeby Państwa biznesu. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę ze mną, gwarantuję profesjonalne i terminowe dostarczenie treści o wysokiej jakości. Z przyjemnością przedstawię Państwu moje portfolio oraz udzielę wszelkich dodatkowych informacji, które będą potrzebne do podjęcia decyzji o współpracy ze mną.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Adrianna Szady

Adrianna Szady

2023.03.14: Dzień dobry, chętnie dokonam poprawek w generowanych treściach. Przesyłam swoją ofertę i zapraszam do kontaktu :)

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
VULCOM Tomasz Kawecki

VULCOM Tomasz Kawecki

2023.03.13: Dzień dobry, Oferuję przygotowanie artykułów/opisów dedykowanych pod odbiorcę docelowego z zachowaniem zasad pozycjonowania (SEO)

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Izabela Pindel

Izabela Pindel

2023.03.13: Dzień dobry. Zajmuję się pisaniem różnych treści. Są to między innymi opisy produktów, kategorii, teksty na bloga, opinie. Chętnie zrealizuję takie zlecenie. Miałam już okazję generować teksty dzięki sztucznej inteligencji. Bez problemu je poprawię, tak żeby były merytoryczne i pozbawione błędów. Poniżej link do jednego z moich tekstów: https://docs.google.com/document/d/1n87uz9CIuGJIi_V0eiZI2Q_IlNNk_STVFOHDIPgVMLQ/edit?usp=sharing Zapraszam do współpracy Izabela Pindel izabela.pindel32@o2.pl

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Karol Graczyk

Karol Graczyk

2023.03.13: Dzień dobry, piszę w nawiązaniu do oferty współpracy. Mogę pisać do 20000 zzs dziennie. Zawsze dotrzymuję terminów, z ortografią, interpunkcją czy stylistyką nie mam problemów. Mam również doświadczenie w redagowaniu książek i w korekcie. Więcej na temat mojego związku ze słowem poza copywritingiem można znaleźć tutaj - karolgraczyk.pl. Rozliczam się za pomocą faktury, przez UseMe (mogę też inaczej, ale fakturę mogę wystawić tylko w ten sposób, przy innym rozliczeniu preferuję umowę o dzieło). Oczywiście im dłuższy termin na napisanie tekstu, tym lepiej, ale nie mam problemu z napisaniem tekstu, jeśli będę miał na to 24h (jeżeli akurat nie mam innego zlecenia). Interesuje mnie wynagrodzenie 15 zł brutto za 1000 zzs. Pozdrawiam Karol Graczyk karolgraczyk@karolgraczyk.pl

7 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo