Zlecę badanie stanu techniki (prawa własności intelektualnej)

(2254529)

Kraków

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 21 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 1

Zlecę badanie stanu techniki (prawa własności intelektualnej) algorytmu dotyczącego sztucznej inteligencji (prace B+R). W szczególności zależy mi na wskazaniu odpowiedzi na następujące pytania:

Z jakich baz danych (patentowych i publikacji)  korzystano ? Jak sklasyfikowano przedmiot badań wg. Międzynarodowej Klasyfikacji Patentowej? Jakich słów kluczowych lub nazw firm lub nazwisk twórców użyto? Należy także opisać brak barier do wdrożenia rezultatów prac B+R,  opis uzyskanych wyników,  opis przedmiotu ochrony i planowana ochrona praw własności intelektualnej,; opis sposobu uregulowania praw do wyników prac B+R, w tym wskazanie właściciela.  Opracowanie odpowiedzi na powyższe pytania, nie powinno być zbyt rozbudowane, z uwagi na ograniczone miejsce we wniosku dotacyjnym. Proszę o kontakt osoby które mają doświadczenie w tym zakresie np. rzecznicy patentowi. 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Wiktor Dzięcioł

Wiktor Dzięcioł

2023.03.16: Proszę o kontakt. Jestem aplikantem rzecznikowskim i mam doświadczenie w przygotowywaniu wniosków do NCBiR. Proszę o kontakt pod numerem 606655680.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo