Skrypt sprawdzający czy na danym adresie istnieje firma.

(2254667)

Świdnica

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 25 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10
Średni koszt realizacji: 500 zł/całość  

Zlecę wykonanie sktyptu który będzie sprawdzał czy na danym adresie isnieje firma(y) i generował ich numery NIP

Coś takiego można sprawdzić np. w regon, tylko potrzebuje to zautomatyzować, przykładowo do skryptu, programu podgrywamy plik exel z danymi adresowymi około 100 adresów (miasto ulica nr posesji) program spradza czy na danym adresie istnieje firma jeśli tak wskazuje NIP firmy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Michał Małecki

Michał Małecki

2023.03.17: Jestem indywidualnym programistą z ponad 13 letnim doświadczeniem w branży. http://www.linkedin.com/in/michal-maleck Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny/e-mail do siebie. Porozmawiajmy o szczegółach projektu. Współpraca B2B. Wystawiam fakturę VAT na zrealizowaną usługę wraz z roczną gwarancją. Kontakt: michalmalecki82@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Aplikacje, Strony Internetowej, Oprogramowanie, Serwisy, Portale

Aplikacje, Strony Internetowej, Oprogramowanie, Serwisy, Portale

2023.03.17: Dzień dobry, specjalizujemy się w tworzeniu serwisów, portali i aplikacji. W swoim portfolio mamy wiele ciekawych projektów takich jak jeden z największych serwisów dla masażystów w USA, największy polski portal medyczny poświęcony naczyniakom (naczyniaki.pl), web aplikacje do zarządzania kluczowymi procesami w firmie z pozycji wygodnego panelu użytkownika (TGmanager.pl) czy ogólnopolską giełdę transportową (Transportuj24.pl). Każdy nasz projekt jest unikalny w związku z czym zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@TGcoders.pl w celu omówienia szczegółów lub telefonicznie 514 583 389. Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu TGcoders.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil Ćwiertnia Beziworld

Kamil Ćwiertnia Beziworld

2023.03.16: Oferuję profesjonalne usługi w zakresie napisania i wdrożenia aplikacji webowych napisanych w języku PHP. Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla różnych branż i potrzeb biznesowych. Moja oferta obejmuje kompleksowe podejście do projektu - od koncepcji i analizy wymagań, przez projektowanie i programowanie, aż do testowania i wdrożenia gotowej aplikacji. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby moich klientów i dostosować rozwiązania do ich indywidualnych wymagań. Gwarantuję, że każda aplikacja napisana przez mnie będzie solidna, bezpieczna i łatwa w obsłudze. Oferuję również wsparcie techniczne oraz aktualizacje aplikacji w razie potrzeby. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej aplikacji webowej w języku PHP, skontaktuj się ze mną, a chętnie przedstawię Ci swoją ofertę i doradzę najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@beziworld.eu Z poważaniem, Kamil Ćwiertnia

8 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Jakub Zbu

Jakub Zbu

2023.03.19: Chętnie pomogę w stworzeniu aplikacji odpytują ej Regon i zapisującego w Excelu lub pliku tekstowym

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
PROGELO Elektronika

PROGELO Elektronika

2023.03.17 (zmieniono 2023.03.17 o 21:52): Technicznie do zrealizowania, niemniej jednak efektywność oceniam na 90%. Zapraszam do kontaktu.

1 230 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mirosława Kacperek

Mirosława Kacperek

2023.03.17: Firmy z nipem na gotowo - baza ksiązki telefonicznej - koszt całej Polski - dodatkowy kontak centrumseo@vp.pl

2 706 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Nela Iwanowska

Nela Iwanowska

2023.03.17: Dzień dobry, chętnie podejmę się tego zlecenia. Proszę o pełne szczegóły w zakresie tej realizacji oraz o kontakt na adres: nela.iwanowska@o2.pl . Pozdrawiam!

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Szymon Lukaszczyk

Szymon Lukaszczyk

2023.03.16: Witam jestem programistą z 6 letnim doświadczeniem (front + backend) z wykorzystaniem wielu frameworków / technologii z uwzględnieniem najnowszych i najlepszych rozwiązań zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów ew przesłania CV szymon.lukaszczyk.93@gmail.com Ps pracowałem już z API od GUS :)

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Adrian Zieliński

Adrian Zieliński

2023.03.16: Witam. Jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Mam doświadczenie w przygotowywaniu makr. Proszę o kontakt na adres dev.adrian@hotmail.com i pokazanie formatu dokumentu excel. Pozdrawiam.

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Patryk Mazur

Patryk Mazur

2023.03.16: Zapraszam do kontaktu: webmazz@live.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo